Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az ateisták nem szégyellik...

Az ateisták nem szégyellik magukat, hogy olyan filmeket találnak ki mint a Fist of Jesus?

Figyelt kérdés

A filmet nem linkelem be mert 18+ és törölnék a moderátorok úgy is.

A film arról szól, hogy Jézus feltámasztja Lázárt, aki zombivá válik.


Ezt is csak a keresztényekkel lehet eljátszani,az arabok rég megölték volna a készítőt,ha a prófétájukat igy kigúnyolták volna. Felháborító.....

Aztán meg felteszik a sok hülye kérdést, hogy "Isten miértnem segít az embereken?"

Hogy lehet valaki ennyire pofátlan?


De akit érdekel írja be a YouTubeba, hogy Fist of Jesus.

Aki megnézi érteni fogja miért háborodtam fel ennyire, és csak 14 perces az a vacak.



2013. nov. 20. 14:31
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
93%
Ha zavar ne nézd. Tudod szabad akarat, nincs cenzúra, és erre is van igény. Lehet ilyet csinálni. Lehet provokatív céllal született, de az mindegy is.
2013. nov. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
94%

- Az "ateisták" nem egy homogén csoport, ez olyan mintha azt kérdeznéd, hogy "A barna hajúak nem szégyellik magukat?".


- Semmivel nem rosszabb, mint a vámpírvadász Lincoln.

2013. nov. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 Mirk ***** válasza:
86%

Szerintem nem szégyellik magukat.


"Ezt is csak a keresztényekkel lehet eljátszani,az arabok rég megölték volna a készítőt"


Te most ezt komolyan leírtad? Ezzel aztán népszerűsíted a vallásokat. Szóval még örüljenek a mocskos ateisták, hogy nincsenek megölve! Dzsiháád!

2013. nov. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
94%
Én ateista vagyok, de nem vettem részt a film készítésében. Akkor most én is szégyelljem magam??
2013. nov. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
92%

Csatlakozom az előttem szólókhoz, személy szerint én sem vettem részt a készítésében, úgyhogy én nem szégyellem magam.

Másrészt a videó alatt nincs ott, hogy "bocsi emberek, ezt a sz@rt készítettük, amit nagyon-nagyon megbántunk, de azért feltöltöttük". Úgyhogy gondolom a készítők sem szégyellik magukat.

Akinek meg nincs humorérzéke, vagy irritálja, az ne nézze.

2013. nov. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 fairi1 ***** válasza:
80%

Mi a probléma ezzel a kiváló dokumentumfilmmel??? xDxD

Jézus volt az első nekromanta,és a filmből megtudtuk az első próbálkozások nem mindig sikerülnek. xD


Párszor jót nevettem nézés során, de sajnos később átfordult egy nagyon gagyi művé az egész. Készítőknek volt egy ötletük, de igazából nem tudták megfelelően előadni.


Aki meg túl komolyan veszi,annak problémái vannak a hitével.

2013. nov. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
77%
Remélem csinálnak majd szexfilmet is, Lót és lányai címmel.
2013. nov. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
69%

9. Ott a pont. :)


Vagy lehetne még "Jákob és a lányok".

2013. nov. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
42%
Tök jó :D
2013. nov. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes kis horror-paródia. A kérdezőt gondolom a Brian élete is kiborította...
2013. nov. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!