Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Neil Donald Walsh konyveirol...

Neil Donald Walsh konyveirol milyen velemenynel vannak a vallasos embereknek?

Figyelt kérdés

Beszelgetesek Istennel cimmel irt nehany konyvet N.D.Walsh.

Vallasos voltam regebben, es meg kell momdjam, ezekben a konyvekben nem talalok semmi kivetnivalot, sot, kimondja a hibakat melyeket elkovetunk vallasossagunk kovetkezteben...



#keresztény #N.D.Walsh #vallasaos
2014. jan. 9. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy komolyabb vallásos nagy valószínűséggel el sem fogja olvasni...(a keresztények legalábbis nem)Aminek olyan címe van,hogy "beszélgetések Istennel" és elsősorban nem Bibliai alapú,az az ördög műve...Egyszer már én is feltettem ezt a kérdést:)

Egyébként szerintem is tök jó könyv,csak hát egy vallásos nem igazán akar változtatni a berögződött dogmáin,mert azt hiszi,hogy akkor oda lenne a hite,meg Isten csúnyán nézne rá,ezért fenyegetőnek él meg minden ilyen jellegű könyvet,filmet,írást.Mert ez van nekik beadva...Melyikük lenne kíváncsi arra,hogy valaki felhívja a figyelmet a hibáikra? Vagy olyat állítani,hogy a Biblia nem szentírás,az írói is tévedhetnek,erről aztán végképp nem akarnak hallani.

2014. jan. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Figyelj kérdező, a vallásosok vakok! Nem tudnak semmit, benne vannak egy hatalmas csőben, amiből nem lehet vagy marha nehéz kijutni! Hiába mondasz nekik te BÁRMIT! Ha bemondanák a bizonyítékokat a rádióban, hogy nincs isten (amit megtehetnének), akkor azt sem fogná fel az agyuk! Egyszerűen más az agyműködésük! Én is próbálkoztam régen, de reménytelen!
2014. jan. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia, a válasz talán attól is függ, mit ért valaki vallásos "címszó" alatt (a hitbeli meggyőződés nem kell, hogy egyet jelentsen a korlátoltsággal)..

egy érdekes eszmefuttatás témával kapcsolatosan:

www.hamvasbela.org/szavak/karneval3.html

2014. jan. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Egy komolyabb vallásos nagy valószínűséggel el sem fogja olvasni...(a keresztények legalábbis nem)Aminek olyan címe van,hogy "beszélgetések Istennel" és elsősorban nem Bibliai alapú,az az ördög műve...Egyszer már én is feltettem ezt a kérdést:) "


A vallásos emberke döntő többsége nem tekinti elsődleges alapnak a Bibliát, sőt, nagy részük egyáltalán nem tulajdonít jelentőséget nekik. Egy jelentős részük pedig semmiféle Istenben nem hisz.

2014. jan. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!