Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A Hit Gyülekezete miért...

A Hit Gyülekezete miért szedeti le a youtube-ról és más videómegosztóról a fetrengéses "Istentiszteleteket" mutató videókat, ha azok nem égő, hanem dicső dolgok?

Figyelt kérdés
2014. aug. 7. 15:07
 1/8 Jack Wilshere ***** válasza:
77%

PR szempontok miatt. Nyilván tudják, hogy aki nem tartozik ebbe a felekezetbe az esetleg nem pozitívan szemléli a fetrengést.


Ugyanakkor ez a sok kérdés, ami a Hit gyülekezete meg a Jehova tanúi felé érkezik érdekes számomra. Miért érdekesebb a kis egyházak butaságai, mint a nagyobb egyházak dolgai, akik valódi befolyással rendelkeznek a mindennapi életre.


Miért nem érdekes a katolikusok "kannibalizmusa", amikor hitük szerint Jézust eszik?


[link]

2014. aug. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Pannonius ***** válasza:
Hát igen. Ezért vagyok inkább protestáns.
2014. aug. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert nem merik felvállalni,hogy a sátánhoz tartoznak.
2014. aug. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A jehovások a kisebbek közé tartoznak, de a Hitgyülisek a nagyobbak közé. A hitgyüli nem a hívei miatt számít nagynak, hanem azért, mert az állam mögötte áll.


A jehovásokkal azért foglalkoznak, mert téríteni próbálják az embereket, még akkor is próbálkoznak náluk, amikor elküldik őket melegebb éghajlatra. A hitesekkel meg azért foglalkoznak, mert még hangosabban és botrányosabban csinálják a cirkuszt (Izrael melletti tüntetések, arabok elleni hangulatkeltés), és teszik tönkre a családok életét úgy, hogy kiszemelik a rosszabb passzban levő családtagot, betérítik és kimossák az agyát.


Megnyugodhatsz, nem csak a Jehovásokat és a Hitgyüliseket rühellem, hanem az összes pünkösdi-karizmatikus szektát. A pünkösdi-karizmatikus szekták közül a Hitgyüli van nálam az élen.



Ja és nem, nem akarok elmenni Vidám Vasárnapra, bőven elég nekem az a jó néhány rángatózós, "azúrnépeizrájeeel" videó, amit eddig láttam róla és bőven elég, hogy beszívták apám unokatesóját, aki azóta lényegében egy agykárosodott zombiszivacs, amióta velük spannol.

2014. aug. 7. 22:28
 5/8 anonim ***** válasza:
17%

Be lehet fejezni a hangulatkeltést, kedves kérdező, ugyanis a 4. válaszod utolsó bekezdése velem történt meg és ezt én kommenteltem szinte szó szerint így pár hónappal ezelőtt egy másik kérdéshez.


Ettől függetlenül velem valóban megtörtént, veled pedig nem. Te csak lemásoltad, hogy rajoskodj vele.

2014. aug. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2014. aug. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert taszítja az embereket.Isten nem ezt az elmebeteg viselkedést várja el a híveitől.Ha viszont kevesebb agymosott jár oda,Szent Satya zsebébe kevesebb lóvé vándorol.
2014. aug. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Pietrosol ***** válasza:
81%

Sziasztok!


Jack!


"Miért nem érdekes a katolikusok "kannibalizmusa", amikor hitük szerint Jézust eszik?"



„Nem csak kenyérrel él az ember, hanem minden igével, ami Isten szájából származik”


"Kezdetben volt az Ige, az Ige Istennél volt, és Isten volt az Ige, ő volt kezdetben Istennél."


Így érthető?

2014. aug. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!