Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Krisztus mivel gyógyított? A...

Krisztus mivel gyógyított? A puszta gondolattal? A shaolin papok hogy képesek 1 szem hegyes kard hegyére ráfeküdni hassal miközben semmi bajuk nem esik?

Figyelt kérdés

Mi fán terem a telepátia?(Mellesleg én 100% ig meg vagyok győződve hogy ez és minden amit leírok igaz)Vannak arab papok(a pontos nevüket nem tudom)Képesek arra hogy a testük bármely pontjával szinte bármit csinálhatnak nem érzik.Mind ezt elötte egy órás medítációval.Apropó meditáció én én most vagyok 14 éves és képes vagyok meditálni, tudom a zanzen-t (japán harci meditáció) Ami segítségével nem csak 40-50 fekvőtámaszt bírok megcsinálni (max) Hanem simán kimegy a 80 is.Nem rég nem tudom néztétek-e a fókuszt: Egy 14-15 éves gyerekről szolt aki képesvolt érezni az emberek auráját(ami még nekem nem is olyan meg hükentő) De mutattak 1 részletet hoyg 1 orosz lány (17 éves) képes belelátni az emberek testébe és megmondja minek mibaja a testben, De még kisérletekkel alátámasztották hogy át lát a dolgokon "röntgen szemei vannak". Az istenben voló hitem sem a szokásos én nem azt hiszem h valahol isten él és vigyáz ránk. Nem! Én szerintem isten saját magában él mindenkinek, az agyában(nem az agyszüleménye) szerintem igen is létezik a tudat allatiban 1 más személyiség 1 "értelmeseebb lény" ami mi vagyunk, és a sátán is létezik bennünk és néha ez a tudad alatti jó vagy rossz felülre tőr, negatív esetben sátán ista lessz belőle. Nézzétek meg a sátánistákat én ismerek 1et aki az volt, most teljesen máshogy hisz istenben, de nagyon hisz benne jobban mint 1 hívő, de a sátán aktív(csak nem tud feltörni) létezését sem tagja meg. Akkor ott van még a szellem idézés (asztaltáncoltatás[aki nem tudja nézzen utána DE soha semmi képp ne próbálja ki!!! Nincs annál rosszab élmény mikor 1 ilyen eseményel a negatív "én" uralkodik és nem engedi a jót, a volt sátánista(apa) mesélte hogy nagyon rossz dolgokat akart végre hajtani és kényszererítette rá valami.De hogy mit azt nem árulja el.és én meglepődök azon hogy nincs az a dolog amiről nem beszélünk, és mindent elmond(még a :D perverz tetteit is) de ezt nem meri.És mi elött megítálnétek apát, aki ismeri az tudja hogy 1 normális, okos elismert család apa(de mégis félt ettől a tudattól hogy...)


Ezek hogy a fenébe léteznek??? A kvantum fizika azt is mondja hogy a dolgok puszta figyelése is megváltoztatja a végeredményt.Akkor mivan ha 1 természet felleti(nek mondaná 1 átlag ember)személy (jézus krisztus)rá koncentráll hogy gyógyuljon meg. ÉS látsd meg történt ha nem is úgy ahogy azt a biblia leírja de szerintem megtörtént.


Ezek hogy a fenébe léteznek???


2010. febr. 23. 07:18
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
picit hosszú lett. Na de megyek iskolába addig próbáljatok meg valami jó magyarázatot adni ezekre vagy ha tudtok még ilyen eseteket írjátok le.
2010. febr. 23. 07:20
 2/25 anonim ***** válasza:
0%
nem
2010. febr. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
38%

A világunkban két féle erő működik jó és rossz.

Krisztus azzal az erővel gyógyított és gyógyít amellyel rendelkezett a teremtéskor:

(A bibliában benne van a kérdésedre a válasz)


1 Mózes 1,26:

És monda Isten: Teremtsünk embert a mi képünkre és hasonlatosságunkra;és uralkodjék a tenger halain,az ég madarain,a barmokon,mind az egész földön,és a földön csúszó-mászó mindenféle állatokon.

Jézus mikor imádkozik az Atyához ez a János evangélium 17,5 részében olvasható:


És most te dicsőíts meg engem,Atyám,te magadnál azzal a dicsőséggel,a mellyel bírtam te nálad a világ létele előtt.

Jézus mielőtt eljött volna a földre rendelkezett hatalommal és dicsőséggel(Isteni ragyogás,fény és erő)

teremtő ereje akkor nyilvánult meg mikor betegeket gyógyított olyan ez mint egy részlet Jeremiás próféta könyvéből:


Jeremiás 18,3-4

Az a beszéd, a melyet az Úr beszélt Jeremiásnak,mondván:

Kelj fel és menj le a fazekasnak házába,és ott közlöm veled az én beszédeimet!

Lementem azért a fazekas házába,és íme ő edényt készít vala a korongon.


Olyan ez ember Isten kezében mint a nyers agyag a fazekas kezében.

Amikor Isten valakit meggyógyít akkor ez történik helyreáll az egészsége vagyis meggyógyul.

Én is megtapasztaltam Isten gyógyító erejét 2 esetben is.

Az egyik mikor egy esés következtében kificamodott a vállam és az ima után rögtön éreztem mintha egy erő felülről egyszerűen helyre húzza és

visszament a vállam a helyére.

A másik a munkahelyemen történ lázas lettem és levert kivert a víz és remegett a kezem teljesen rosszul voltam,kértem Isten segítségét és röviddel ezután éreztem,hogy egy bizsergés végigfut a fejemen és a testemen ezután elmúlt a lázam és teljesen jobban lettem.

Hála Istenek a jó erő Istennél van és a mai napon is megtapasztalható segítsége.

Azok az erők amelyek megnyilvánulnak Jézus nélkül a gonosztól erednek és szabadulj meg tőle mert csak a vesztedet okozzák,lehet,hogy ez most fanatizmusnak tűnhet de ez az igazság.

Az ördög azért jött,hogy,:


János evangéliuma 10 rész 10 vers:

A tolvaj nem egyébért jő,hanem hogy lopjon és öljön és pusztítson;én (Jézus magáról mondja)azért jöttem,hogy életük legyen,és bőrölködjenek.

Az ördög több mint 6000 éves tapasztalattal rendelkezik arra hogyan csapja be az embert,húzza bele különböző természetfölötti erők megnyilvánulásai csapdáiba,

(és ölje meg ezáltal) amelyből láthatólag jó származik közben meg a gonosztól ered és arra jó,hogy az ember megmaradjon az ő tulajdonában.

De akit Jézus megváltott az kiszabadul ebből és az életébe jó dolgok,áldások és pozitiv természetfölötti erők működnek én ezt választottam majden 2 évtizede és jól döntöttem.

Javaslom neked te is ezt válaszd és térj meg az

Úr Jézushoz.

2010. febr. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Szerintem **znak!

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2010. febr. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
15%
Krisztus semmivel se gyógyított... Egy nagy kamu az egész...
2010. febr. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
56%

A 8.28 as válaszadó vagyok!

Akkor velem mi történt 11:38 as válaszadó?

Megfigyeletem itt mindig vannak ateisták,csúfolódok,hitetlenek akik fölényessek és azt gondolják a keresztények kis senkik akiken jókat lehet

nevetgélni és gúnyolódni.

Nincs is ezzel semmi gond Jézus megmondta a világban a búza mellet ott a konkoly is.

És rendszeresen a vallás és valláskritika témáknál beszólogatnak nekünk és azt gondolják mennyire igazuk van.

Én azért vagyok meggyőződve igazamról mert megtapasztaltam a természetfölöttit Istentől.

Te vajon megtapasztaltad hogy nincs Isten és Jézus semmivel nem gyógyít mert kamu az egész?

2010. febr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
53%
Jézus úgy gyógyított, hogy volt egy beépített embere, aki nem volt se sánta, se vak, csak eljátszotta. Ilyen csalókkal manapság tele a padlás, de akkoriban ez újdonság volt.
2010. febr. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
80%

"és azt gondolják a keresztények kis senkik akiken jókat lehet

nevetgélni és gúnyolódni."

Hiszékenynek tuti azok, hiszen olyanba hisznek amire semmi valós bizonyíték nincs. Ennyi erővel higyjetek abba amibe akartok...

2010. febr. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
86%
Hiszékeny emberekből milyen jól megélnek az egyházak:)
2010. febr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Ez mind jó és igaz, még ha részletekben nem is tökéletes.De kérlek ne szidjátok azokat akik ateisták mert én is az vagyok.Vagyis mégsem mert az ateista= Istenben való hit hiánya. Én hisszek istenben de nem úgy mint mások nem vagyok kersztény(és sokan ezért hülyén néznek hogy 14 évesen 1 új valást fejlesztek ki magamban) de viszont a kérdésre nem igazán sok megfelelő válasz jött.(Mi ez az erő? amit az 1ik komántár írő is tapasztalt.


Ateisták: Ha tényleg nem hisztek az ilyen erőkben(jó nem tudok a hiteteken változtatni)DE mivel magyarázzátok a kérdésben szerepelt TÉNYEKET?


A bibliárol anyit hogy nem szeretem "fikázni" de a bibliát hogy értelmezzük???

Ahogy a papok tanítsák. nem vagyunk rá hajlandók hogy elgondolkodjunk rajta h lehet hogy ez máshogy van? De hát miért is lenne más hogy? Hogy miért? A középkorban és az új kor elején mi volt uralmon? Az egyház, a zöme egy ...(nem káromkodok) sima ember aki csak a maga jövedelmére gondolt, ezért úgy alakította a biblia jelentését ahogy akarta.

(+ akkoriban szinte csak az urak és a papok(sokszor egy és ugyan az) tudtak olvasni)

ézért nem igazán lelkendezem én a binlia tanításai íránt.+ nem tudom ki gyűjtötte össze az írásokat, de biztos hogy úgyan úgy írta le ahogy igaz?

2010. febr. 23. 14:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!