Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Akik a Hit Gyülekezetébe...

Akik a Hit Gyülekezetébe járnak vagy jártak és van tapasztalatuk, szerintük Németh Sándort miért nem "interjúztathatja" meg olyan aki esetleg "kényes" kérdéseket is feltehet?

Figyelt kérdés
A kérdés onnan jön hogy elég sok kérdésem lenne hozzá amit senki nem tett fel neki legalábbis nyilvánosan. Azt tudom hogy a vezetők közül akik mégis azok "meg lettek fedve".

2016. jún. 21. 11:47
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
75%
A politikusok is így csinálják ;)
2016. jún. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók!

Köszönöm a válaszokat.

Én ezt tökéletesen értem de arra lennék kiváncsi hogy aki oda jár az ezt hogyan látja vagy magyarázza :)

2016. jún. 21. 12:01
 3/32 anonim ***** válasza:
40%

#4: Ide se fognak írni ,vagy ha erre van válaszuk akkor egy presbitertől ,akkor mégis. ;)


Én volt-gyülis vagyok és erre csak kérdéssel tudok választ adni:


-Az Őrtorony nevű cég vezetői kínos kérdésekre miért nem válaszolnak?

-Az FLDS (mormonok) szervezet vezetői kínos kérdésekre miért nem válaszolnak?

-A scientologiához tartozó szervezetek vezetői kínos kérdésekre miért nem válaszolnak?

-Azok a politikusok akiknek egyáltalán nincs igazuk egy adott témában (és ezt nagy eséllyel ők is tudják) ,az adott kérdésre miért nem válaszolnak?


Na látod. ;)


Üdv!

2016. jún. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
81%
2016. jún. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 Flogeir ***** válasza:
Nem vagyok gyülis, és bocs az "off"-ért, de kiváncsivá tettél: milyen kényes kérdéseket tennél fel?
2016. jún. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
34%
Mit értesz az alatt hogy nyilvánosan? Odamész hozzá és megkérdezed tőle? Ilyet tényleg nem nagyon tudsz, de nem a kérdés miatt, hanem mert a kérdéseket nem közvetlen Sándornak lehet feltenni, hanem más pásztoroknak, vagy írhatsz a Vidám Vasárnapba.
2016. jún. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Kicsit, megmagyaráznád, milyen kérdésekre gindoltál?
2016. jún. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a könyvet,el fogom olvasni :)

De,mielőtt elolvasnám elmondanám miféle kérdéseket tennék fel: Miért hallottam az egyik héten egy olyan dolgot aminek az előző héten pont az ellenkezőjét tanította? (Adócsalás pl.)

Mi történik a pénzzel amit a Gyülekezet hívei adadkoznak? Miért nem tudom meg hogy milyen célra használták fel? Azért ennyi ember pénze az lássuk be nem kevés tehát jó lenne tudni mit csinálnak vele? Azt látom h N.S-nak már nem jó papírról felolvasni a kérdéseket hanem tabletre kell de az még csak 200.000 ft max :D Csak ott nem akarnak mutogatni számlát meg könyvelést ahol hiba van benne vagy nem is létezik..és nekem ne mondja senki hogy ehhez nekem mint hitesnek(csak volt) ne lenne közöm.

Ez lenne a minimum..de az egész attitűdje az hogy ilyen kérdések feltételére nincs lehetőség az sejteti azt h komoly problémák vannak. Lehet a pásztoroktól kèrdezni...szerintetek Pál apostolhoz is csak a kiválasztottak mehettek oda? Valahogy kétlem..ő nem akart Istent játszank de minimuk királyt :)

2016. jún. 22. 13:21
 9/32 anonim ***** válasza:
68%

"Mi történik a pénzzel amit a Gyülekezet hívei adadkoznak?"


Nekem van egy pár elképzelésem:

[link]

[link]

2016. jún. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Hányingert keltő ez az egész..örülök hogy kikerültem onnan. Akinek meg azt adja amire szüksege van annak meg örülök :)
2016. jún. 22. 14:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!