Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ennyit Jehova tanúiról?

Ennyit Jehova tanúiról?

Figyelt kérdés

[link]


Ez az idézet az oldalon tevékenykedő 26%-os jehovistától van, aki bőszen hirdeti rendszeresen, hogy ő mennyivel különb nálunk, kívülállóknál. Ehhez képest ez a beszólás elég nagyfokú parasztságra vall, a keresztény eszmékkel mindenképp ellenkezik. Nyilván nem szabad általánosítani, de úgy veszem észre a legtöbb jehovista ugyanilyen alattomos képmutató, mint a 26-os, nem ő az első, aki kibújt a mézes-mázos maszk mögül. Szerintetek ők nem látják, mennyire ellentmondanak mindennek, amit Jézus képviselt?



2016. aug. 18. 16:36
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
2016. aug. 18. 16:38
 2/27 A kérdező kommentje:
És itt nem is csak a bunkóságról van szó, ez az ember magát a Bibliát parodizálja, figurázza ki. Nem látja mit csinál, ennyire nem fél Istentől?
2016. aug. 18. 16:40
 3/27 anonim ***** válasza:
35%

Kedves Barátom.


Ha tehetném feljelentenélek rágalmazásért, mert ilyet soha nem írtam, és ki sem gondoltam.

Nem Én vagyok az egyedüli akinek 26%-a van.

Mindazonáltal Nőnek születtem, és nem lehet olyanom.


Ebből jól látszik, mekkora aljasságra vagy képes,


S nem magamat hirdetem, s nem tartom különbnek magam senkinél, mindössze igyekszem megfelelni a Biblia leírásainak.

ezzel pedig Kedves Gerenda magadat minősítetted, milyen alattomosan kitaláltad, hogy hazugságot terjesztesz rólam.


De ha neked ez örömet okoz, csak Tedd, Te is oda állsz Isten elé.

2016. aug. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
29%

Ja

És hogy tudd, letudtam pontozni ezt a hozzá szólást, mert bementem az oldalra. Ha Én lennék, magamat nem tudtam volna lepontozni.

2016. aug. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Természetesen, azért ugyanolyan még a stílusa is, mint neked (kisbetűvel kezdjük a mondatot ugye)...lehet, hogy most már te is látod, hogy nem kellett volna, de azért emlékeztetnélek a 8. parancsolatra!
2016. aug. 18. 17:39
 6/27 anonim ***** válasza:
62%
Unalmas már ez a Jehova üldözés a fórumon. Találjatok már más szórakozást, mert kezd kínos lenni.
2016. aug. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
56%

Megérdemlik előző mert ők ugyan ezt teszik csak sokkal alattomosabban.

Ha te tudnád,hogy világszínten mit művelnek és,hogy milyen véleménnyel vannak rólad biztos vagyok benne, hogy nem állnál a pártjukra.

Gondolj bele ők Abaddon sáskáinak tartják magukat és azért vannak, hogy szenvedést hozzanak a kereszténységre.

Én a helyedben nem védeném őket mert ha eljön az idő ők nagyon magasról fognak rád tójni és te sem leszel különb nálamnál.


Ugyhogy le a leplet az ördögtoronyról!

2016. aug. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű rájönni, hogy ugyanaz-e a két 26%-os. Az itt jelenlévő (feltehetően Jehova Tanúja) 26%-os állítsa be, hogy látszódjon a nickname-je, és ha az feltűnik a linkben is, ugyanaz a személy.


Máskülönben pedig kérdező, ha személyekben gondolkodunk, akkor a Jehova Tanúi sem mondják azt hogy tévedhetetlenek és nem követnek el (bármiféle) bűnt soha. Ettől kezdve: 1. Egy személy ballépése nem minősít egy egész közösséget 2. Egy ballépés nem minősíti a hit egészét


Nem védeni akarom a tanúkat, de ez egyszerűen csak egy érvelési hiba. Kicserélem a "Tanú" szót ateistára, katolikusra, reformátusra stb. ugyanaz lenne a séma, és ugyanúgy hibás lenne.

2016. aug. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Igazad van Sörpocak.

Ezt fogom tenni

2016. aug. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Szánalmas ez a dráma egy névtelen oldalon.
2016. aug. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!