Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Szoktad Istent szidni, amikor...

Szoktad Istent szidni, amikor nagyon rosszul mennek a dolgaid?

Figyelt kérdés

#Istenkaromlas
2016. szept. 28. 15:40
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult már.
2016. szept. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
K.... I... b... m...! Ez néha kicsúszik, de nem hiszek benne, csupán megszokás.
2016. szept. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem. Több okból. Egyrészt mert nem segít, másrészt tiltja a hitem.
2016. szept. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 Ákos13 ***** válasza:
71%
Nem. Belém lett nevelve, hogy Istent káromolni nem szabad. Persze már nem vagyok hívő, de valahogy most se tudok ilyesmit a számra venni, ez a gát még megvan. Meg egyébként minek is szidnám? Amiben nem hisz az ember, azt nincs értelme szidni sem.
2016. szept. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
5%

Nem.


Mert nem Ő problémák okozója, ezért eszembe sem jut Őt hibáztatni,

másrészt, amikor egy ember elkezdi felölteni a keresztény egyéniséget, akkor leszokik a csúnya beszédről, mivel más szavakat iktat be az elméjébe.S rendszeresen ezekkel táplálkozva, távol tartja a nemillő beszédeket magától.

S ha valami nem sikerül, akkor sem ezekkel a szavakkal fejezi ki az értetlenségét.

2016. szept. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 kzs ***** válasza:
12%
NEM !!!
2016. szept. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
86%
Há' mint az állat úgy szidom néha szegényt xD (Nem vagyok hívő csak magszokásból teszem)
2016. szept. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

nem is tudom isten e vagy nem e

sok az isten melyikre gondolsz? van vagy 3-5 ezer


van egy rettentő ostoba kolleganőm aki azt hiszi hogy az ő hite szerint kell mindenkinek élnie mert ha nem akkor állatok vagyunk, neki szoktam mondani hogy jehova baxa meg

úgy bepörög tőle hogy van amikor elájul

lehet hogy szemét vagyok de abba nem gondol bele hogy ha ő szemétkedik hisz bármilyen beszélgetésbe kezdünk elkezdi mondogatni hogy így vagyunk bűnösek úgy vagyunk bűnösek csak az nem tűnt még fel neki hogy senki nem kérdezte a véleményét

mi sem erőltetjük rá a vallásunk vagy épp annak hiányát

de neki erőszakosan térítenie kell hiába szögeztük már le neki számtalanszor hogy KUSSOLJ JEHOVA

2016. szept. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
0%

Ez a káromkodási forma megdöbbentő!


1.Aki hisz Istenben,hogy meri káromolni?

2.Aki nem hisz benne,szid olyat aki szerinte nincs?Ez,még egy zártosztályon elmegy,de idekint?

2016. szept. 29. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

8.Hsz.


Isten,még oltalmát sem erőszakolja az emberekre.A hit erőltetése nem Istentől való.

2016. szept. 29. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!