Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Létezik bármi is, ami arra...

Létezik bármi is, ami arra utal hogy 6000 éves lenne csak a Föld és az univerzum?

Figyelt kérdés
Nem a Biblia alapján történt számolgatás érdekelne, hanem hogy végzett-e valaha bárki olyan kísérletet vagy megfigyelést, ami erre az eredményre engedne következtetni?

2017. júl. 5. 16:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 hollófernyiges ***** válasza:
14%
Ott van a Biblia. Talán nem elég?
2017. júl. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 A kérdező kommentje:
Ja és igen, ezt most részben te inspiráltad, kedves "Diótorta". Azt mondtad, tudsz vitázni, akkor most neked is itt a lehetőség, hogy az eddigi mélyrepülésed után felmutass valamit végre :D
2017. júl. 5. 16:20
 3/76 anonim ***** válasza:
82%
Ígérem, hogy nem fogok közbekotyogni, csak hogy lássak már egy igazi vitát is a kérdező és egy kreacionista között. Hajrá, Diótorta, most megmutathatod, mit is tudnak a kreacionisták!
2017. júl. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 A kérdező kommentje:

Látom beelőztél a válasszal, 43%os, de megint mellélőttél.

Ha van válasz, tényleg érdekelne. Szeretek értelmes vitákat lefolytatni. Vagyis szeretnék, mert ez a hozzászólásod megint csak trollkodás lett.

2017. júl. 5. 16:25
 5/76 anonim ***** válasza:
10%

Hát persze!

Tegnap biztosan nem született, sokkal régebben lehetett, van annak már vagy hatezer éve is...

Tudjátok egy messzi, messzi, távoli galaxisban...

(különben ateista vagyok, csak hülyültem)

:)

2017. júl. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 anonim ***** válasza:
78%
A válasz pedig egyszerű: nem, nem létezik.
2017. júl. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 A kérdező kommentje:

#7

Igen, eddig én is így láttam, pedig elolvastam már pár kreacionista művet.

Ennek ellenére szereti itt néhány kreacionista hangoztatni hogy mennyi bizonyítékuk van. Gondoltam rákérdezek.

Az egyik előbbi kérdésnél egyikük külön ki is emelte hogy csak azért nem akar vitázni mert állítólag szalmabáb érvelést folytat mindenki. Direkt ezért nem is konkrét kérdést tettem fel, a kreacionisták dobhatnak fel bármit amit csak bizonyítéknak gondolnak. Már ha van mit persze.

2017. júl. 5. 16:49
 8/76 anonim ***** válasza:
42%

Közülünk aligha hiszem, hogy bárkinek lenne magánlaborja ahol ilyen kísérletezéseket tudna végezni :D

Mindenesetre én a C14 radiokarbon vizsgálatoknak hiszek.

2017. júl. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
79%
Vannak fák amik idősebbek 6000 évnél.
2017. júl. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim ***** válasza:
78%
Az ilyen kérdésekből lesz 600 hozzászólásos kérdés. Nem, kérdező, a világegyetem 13,7 milliárd éves. Az Ószövetségben sok helyen lehet időeltolódás. Az Újszövetségben hol dobálózott Jézus évszámokkal? Talán volt egy ősi zsidó időszámítás, még az ősatyák előttről, talán voltak emlékek nagyobb özönvizekről. De nem ez a lényeg! Nem az évszámok! Jézus példabeszédében sem az a fontos, hogy magokról beszélt! hanem a mögöttes tartalom! ne terelődjön el a figyelmed arról, amit a Biblia közölni akar! Az pedig nem az évszámok!
2017. júl. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!