Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Te mi okból látogatod ezt az...

Te mi okból látogatod ezt az oldalt?

Figyelt kérdés

1.A vallásos emberek egy jelentős része információ szerzése végett olvas,és ír ide,hogy megismerje más emberek meglátását.

2.Egy számottevő része a jelenlévőknek,vadászterületként használja az oldalt,hogy nézetei mellé híveket gyűjtsön.

3.Küzdőtérnek tekinti az oldalt,ahol gyakorlatilag kockázatmentesen le lehet győzni,minősítgetni,lealázni másokat.

4.Szintén találtam olyanokat,akik szórakoztatónak tartják mások bosszantását provokatív hozzászólásokkal,kérdésekkel.


Te melyik kategóriába sorolod magad,és milyen arányban?



2018. jan. 21. 06:48
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
89%

5. kategória tagja vagyok:

nem fi kázom mások világlátását, nem térítek, nem harcolok senki -vélt vagy valós- sötétsége ellen, és igyekszem nem bosszantani senkit. Azért járok ide, hogy lehetséges -de nem kötelező, és nem örökérvényű- nézőpontok létjogosultságára, alternatívákra hívjam fel a nagybecsű közönség figyelmét.

2018. jan. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
83%
Osztom az elöttem szóló vèlemènyèt,bár nèha sokat röhögök ostoba,vagy dedós szintén kirakott kèrdèseken,hiszen sokszor olyanokat kèrdeznek amit bármikor megtudná nèzni a neten ès szakemberek szívesen válaszolnak rá,ès nem laikus emberek vèlemènyèt kellene olvasgatni akik talán nem is èrtenek az adott tèmához..
2018. jan. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

1.Hsz.


Úgy tűnik,te a 2.kategória,egy minősített esetébe tartozol.

2018. jan. 21. 07:30
 4/31 A kérdező kommentje:

2.Hsz!


Gondolom,azon is tudsz röhögni,hogyha ovisok nem tudnak egyedül pisilni.


Számomra kimondottan érdekes,milyen"egyszerűen"gondolkoznak némelyek,s azt még csak nem is szégyellik.Rendkívül tanulságos,és segít,hogy hétköznapok egyszerű kérdéseire,és válaszaira megtanulok röhögés nélkül reagálni,s így nem sértem meg az "egyszerű"embereket.

2018. jan. 21. 07:36
 5/31 anonim ***** válasza:
40%
Igazából fogalmam sincs, mért vagyok még itt, mert csak a mocskolódás megy.
2018. jan. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
75%

6. kategória. Próbálom eloszlatni a tévhiteket egy vallással kapcsolatban.


1. Nem érdekel mások meglátása.

2. Nem győzködök senkit, csak kijavítom a tévedéseiket.

3. Nem minősítek, alázok, lehetőleg a küzdelmet is kerülöm.

4. Határozottan nem trollkodok.

2018. jan. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
80%
6. kategória. Mosolyogni járok ide. Nem a valláson mosolygok, hanem, hogy olyasmin mennek a vérre menő vitatkozások, amit valójában senki sem tud.
2018. jan. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
3+6: az értelmes megnyilvánulásokból tanulni próbálok.
2018. jan. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 TR75 ***** válasza:
64%

Akárhányadik kategóriának tekintem magam: válaszolni járok ide.

Ahogy Mark Vonnegut mondaná:

Azért vagyunk itt, hogy átsegítsük egymást ezen a dolgon, akármi is legyen.

2018. jan. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
69%
Én azért járok ide hogy kérdezzék és válaszolják az olyan embereknek akik nem tudnak valamit.
2018. jan. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!