Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ádámnak volt mellbimbója? Ha...

Ádámnak volt mellbimbója? Ha igen, minek?

Figyelt kérdés

Tudom, h az anyaméhben mindenki lánynak "indul", és csak később alakulnak ki a férfi szervek, hormonok.

Épp ezért a kérdés elsősorban a kreacionistákhoz szól, akik tagadják az evolúciót. Miért rakott Isten mellbimbót Ádámra?



2018. jún. 8. 10:54
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
69%
Mert rakott? Van említés Ádám mellbimbóival kapcsolatban?
2018. jún. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom, de most hogy mondod, az sincs benne, hogy volt-e bölcsességfoga.
2018. jún. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
77%

OFF: én úgy emlékszem hogy KÖZÖS gonádtelep van, amiből valóban tesztoszteron hatására leszel fiú, de lány kialakulásához is kell valamilyen hormonszerűség, de már elfelejtettem a nevét (csak ennek a zavara rendkívül ritka).

Illetve mi köze a mellbimbónak a tesztoszteronhoz meg a gonádtelepekhez? Újszülött fiú és lány mellbimbója közt lenne különbség?


(Nem kötözködésből, ha tudsz többet erről a témáról tényleg érdekel!

Ha fogalmad sincs a témáról csak mentálisan maszturbálsz meg provokálod a kreacionistákat, akkor vedd figyelmen kívül a kérdésemet!)

2018. jún. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
52%
Esztétikáról még nem hallottál?
2018. jún. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

# 1

Megismételted a kérdésemet: volt-e mellbimbója? Ha nem, akkor a mai férfiaknak hogyhogy van?


# 2

Mivel a Biblia szerint tőle származunk, és nekünk van, neki is kellett, hogy legyen. Logic.


# 3

[link]


# 4

Az esztétika totál szubjektív. Miért lennénk kevésbé esztétikusak mellbimbó nélkül?

2018. jún. 8. 15:12
 6/34 anonim ***** válasza:
65%

#3 vagyok


A cikk azt írja hogy a prolaktin hatására indul be a tejtermelés. De a kérdésem az volt hogy egy fiú meg egy lány újszülött mellbimbójában van-e különbség?

2018. jún. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

# 6

"a kérdésem az volt hogy egy fiú meg egy lány újszülött mellbimbójában van-e különbség?"


Nem hiszem.

Amúgy ennek mi köze a kérdéshez?

2018. jún. 8. 15:27
 8/34 anonim ***** válasza:
30%
Nos ezek a kérdések, nem visznek közelebb ahhoz, hogy valaki keresztény életet éljen. Nem ez fogja megmenteni az életét, hogy ezekről mit lehet tudni.
2018. jún. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem mert nem értem a kérdésedben a pénisz kifejlődése és a mellbimbó közötti összefüggést.
2018. jún. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

# 9

Mert nincs közte összefüggés, és a kérdés még mindig nem erről szól.

2018. jún. 8. 19:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!