Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Szerintetek ez a hozzászóló...

Szerintetek ez a hozzászóló egy Scientológius volt?

Figyelt kérdés

Egy olyan poszt alá írt oda ahol több ízben is negatív színben tüntették fel a scientológiát.


"Tudja valaki mit képviselnek, vagy csak feltételezés, pletyka, ismeretlentől való beszariság az indok? Nem vagyok szcientológus, épp ezért nem tudhatom rossz-e, vagy jó.

Ki az agymosott? Az, aki szabad akaratából tartozik oda, ahová szeretne, vagy az, aki másoktól hallott infók alapján alkot véleményt? Nem vitázni akarok, csak nem értem."


Valahogy nekem ez a hozzászólás tökre nem életszerű. Ő aki teljesen laikus, és arra se volt képes hogy 5 perc alatt utána nézzen hogy mi a scientológia és hogy mi a probléma vele, megmondja a frankót hogy az az egymosott aki azt bírálja?


Nektek mi a véleményetek ez egy scientológus "bérkommentelő" lehet aki így inkognitóba próbálja befolyásolni az embereket, vagy csak én vagyok üldözési mániás?


2018. okt. 9. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Vagy szimplán bolond.Nézd vannak zakkant emberek itt is mint máshol.Egyik nap még nő a szentem, a másik nap férfi.Ugyanígy lehet hogy ateista vagy más vallású az illető,csak okosnak hiszi magát, mert az növeli az egóját.
2018. okt. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a szcientológia egy annyira nagyon rossz megítélésű vallás, hogy nem létezik ember aki kiáll mellette hacsak nem elkötelezettje az egyháznak.
2018. okt. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

@18:17


Nekem is pont ez volt a benyomásom.

2018. okt. 10. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!