Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Lejart szemelyi igazolvánnyal...

Lejart szemelyi igazolvánnyal tudok bejelenteni ideiglenes lakcimet?

Figyelt kérdés
Jogositvanyom van ervenyes
2019. júl. 31. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Lejárt igazolvánnyal semmilyen ügyet nem tudsz intézni, mivel az nem érvényes (mintha nem is lenne). Ha más érvényes okmánnyal igazolni tudod magad, és nem előírás hogy az személyi igazolvány legyen, akkor nem lesz gond.
2019. júl. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgyis intézel lakcímkártyát, miért nem csináltatodmega személyidet is egy füst alatt? Kormányablakba mégy, egyszer kell sorba állni, és mindkettőt megcsinálják.
2019. aug. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kertem idopontot ugyfelkapun személyi ketesre, egy hónap mulva van szabad idopont. Nyilvan mind2t intézni akarom, csak nem tudom ott helyben intezik e ugy hogy csak szemelyire kertem idopontot.
2019. aug. 1. 08:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem mész mostanában külföldre, akkor a jogosítvány bőven elég, belföldön helyettesíti a személyit.
2019. aug. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!