Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 62 négyzetméteres lakás...

62 négyzetméteres lakás rezsije 2 főre lehet 10000Ft?

Figyelt kérdés
Egyetemista lányoknak albérlet. Nagyon főzésről és sütésről nincs szó és amikor még nem kell fűteni. Lehet, hogy csak ennyi? (Nincs benne közös költség és internet Tv azok nélkül lehet ennyi?)
2019. aug. 27. 02:38
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Nem lehet. Honnan jött ez az összeg?
2019. aug. 27. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Fűtés, közös költség, net nélküĺ elképzelhető. 2-3000 ft/fő a víz, a gáz minimális használattal legyen 1000-1500 ft, a villany legyen 4000. Elképzelhető. A nyagyobb összegek 1 lakás rezsijében a fűtés, és közös költség.
2019. aug. 27. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
Egyetemista lányoknak olcsó albérlet kiadó "ne zavarjon a kamera" jeligére.
2019. aug. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Lehet, simán. Egyetemisták otthon sincsenek nappal, sem hètvègèn. Zuhany, kis tèvè, netezès, a hűtő, ez kijön ennyiből.
2019. aug. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Ezek szerint csak víz és áramfogyasztást kell számolni. Ez 2 egyetemista lakóra hihető, főleg, ha még haza is mennek néha hétvégén.
2019. aug. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs net (se tv) és a közösköltséget nem érted bele a rezsibe, akkor lehet.

Nekem egyedül (ha nincs tél és nem fűtök), akkor fogyasztás utáni fizetéssel 5 és 7 ezer között szokott lenni a rezsi.

Mondjuk én sokszor nem vagyok otthon hétvégén és a lakás fele akkora mint a tiétek.

2019. aug. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!