Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Egy ismerősömmel szeretnék...

Egy ismerősömmel szeretnék Pesten albérletbe költözni, hol keressek alkalmas albérletet?

Figyelt kérdés
Mindketten dolgozunk, összesen kb 420 ezer forint nettónk lenne havonta, két hálószobás albérletet keresünk 250ezer tájékán rezsivel együtt, de nem találok olyat ami tényleg két személy részére két külön szobával. Vagy 3 szobásat találok ami nappali+2 háló, de ezek túl drágák, vagy pedig 2 szobás, viszont az egyik nappalinak van berendezve. Több oldalon is böngésztem de nem jártam sok sikerrel eddig. Még folytatom a keresést de gondoltam közben megkérdezem itt, hátha valaki ismer valami jó módszert/weboldalt hogy alkalmasat találjak

2019. aug. 30. 22:13
 1/3 anonim válasza:
Mi direkt be léptünk sok facebookos csoportba ahol lehet albérletet keresni és rengeteg volt fent, találtunk is és kedden költözünk, szóval amit ajánlok az a fb csoportba lépés, ami direkt albérletet adnak.
2019. aug. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ingatlan és jofogas
2019. aug. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Petra7502 válasza:
Én a BES applikáción találtam lakást a legutóbb, nekem nagyon tetszett, jó szívvel ajánlom! :)
2019. szept. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!