Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Tulaj beleszólhat hogy milyen...

Tulaj beleszólhat hogy milyen színre festhetem a lakást?

Figyelt kérdés

Kérdeztem a tulajtól, hogy hamarosan kifesthetem-e a lakást? (Öreg lakás, a tulaj kb 60 éves, és az ő szülei éltek benne korábban, öreges a szín, a bútorok kb minden)

2 éve élek itt, úgy érzem hogy ráfér a frissítés. Mondtam neki hogy természetesen én fizetek mindent és nem lesz semmi ízléstelen szín.

Először nem is akarta engedni, aztán megmondta hogy milyen színre festhetem. Ez normális? Megszabhatja ezt? Nem hogy örülne hogy felújítom.


2019. okt. 20. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Ha olyanra újítod fel, amilyen neki nem tetszik, akkor nyilvánvalóan nem örül! Ha te rondára fested, neki kell átfestetnie. A lakás az ő tulajdona, ő rendelkezik felette! Viszont éppezért nem is neked kéne állnod a tisztasági festés költségeit.
2019. okt. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

"Tulaj beleszólhat hogy milyen színre festhetem a lakást?"


Tulaj beleszólhat hogy milyen színre festheted a lakását!!!

2019. okt. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld józan érvekkel megindokolni a tulajdonosnak, hogy miért előnyösebb neki, ha úgy lesz kifestve, ahogyan Te szeretnéd. Sok sikert!
2019. okt. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!