Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szerintetek elképzelhető,...

Szerintetek elképzelhető, hogy Magyarországon is csak a gazdagoknak lesz saját tulajdonú ingatlanuk és a többség albérletben fog élni?

Figyelt kérdés
25-30 milliós panelek, 60-70 milliós új építésű lakások, ki fogja ezeket megvenni? Már olyan árak vannak, hogy ha akarnának se tudnának ennyi hitelt felvenni az emberek.Vagy lemennek majd az árak?
2019. dec. 14. 12:52
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
65%
Kb. 25-től kezdődik az, ami élhető. De sokszor ezeknél is az megy (tapasztalat), hogy több jelentkező is van és az eladó elkezdi őket licitáltatni.
2019. dec. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező, általánosítasz és sztereotípiákat pufogtatsz!

A nyóckernek vannak olyan részei, amit lehet meg sem tudnál fizetni (Corvin negyed, Múzeum krt., Rákóczi út, Bródy Sándor utca eleje, stb.)

A Havannával meg mi a bajod?

Nagyjából 30 éve laktak ott problémás emberek, ma már régóta semmi gond, egy csupazöld, normális emberek által lakott, átlagos lakótelep.

2019. dec. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
24: Egyedül.
2019. dec. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
55%

30: Azért azt döntsd el, hogy azok az irigyelt gazdagok neked, akiknek van saját ingatlanuk (EGYÁLTALÁN, kisvárosban is, 30 nm is az, amit gazdagnak tituláltál), vagy ők a putrisok, még ha Bp. belvárosában is van, ami ezek szerint oan sz.r, hogy sose akarnál....

Nem érteni, mit vakerálsz

.

2019. dec. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
24%

"Igen, én meg azt mondtam, hogy ezeket régen vettétek, amikor olcsó volt."


Belinkeltem, hogy MOST lehet 30 M alatt kapni!

MOSTani árat mondok!

2019. dec. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%

26: Saját lakásban.

Ahonnan elköltöztél, el kell adni. Mert azt luxus úgy fenntartani, hogy nem is lakod.

Duplán tartasz fenn lakást, egy sajátot és egyet bérleti díjért egy másik városban.

Vagy add ki, és annak a bérleti díjából fizeted azt, ahol átmenetileg laksz.

2019. dec. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Nem vakerálok, csak én nem tudnék Bp. belvárosában lakni. (5.6.7 kerben sem egyébként) Zaj, büdös, sok ember.. Én a zöldet szeretem, más meg nem. Problem? A Hawannáról amúgy nincs saját tapasztalatom, csak amiket hallottam, de ha már jó hely lett, akkor örülök. Nekünk is van saját ingatlanunk, nem vagyok irigy a lakástulajdonoskra. ;)
2019. dec. 15. 16:53
 38/39 A kérdező kommentje:
De kiegészíthetem a kedvedért a kérdésem, azzal, hogy akkor csak a gazdag embereknek lesz NORMÁLIS lakásuk?
2019. dec. 15. 16:55
 39/39 anonim válasza:
Én meg válaszolok. Nem nemcsak a gazdag embereknek lesz élhető környezetben jó szomszédokkal és felújított lakása vagy háza.
2019. dec. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!