Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Kaphatok e önkormányzati lakást?

Kaphatok e önkormányzati lakást?

Figyelt kérdés
A párommal van egy gyerekünk. Ffiatal szűlök vagyunk. Szeretnénk addig önkormányzati lakást amig nem talál bejelentet munkát a párom és tudnánk haladni.sajnos 1 pályazat van kiirva arra 15 jelentkező. Nem sok esélyünk van. Állitolag szociális helyzet alapján adják. Az elég szociális helyzet ha egy gyes és családi potlékot kapok a férjem meg jelenleg alkalmi szezonális munkát végez (metszés) és napi bejelentéssel van a munkaügyiben nincsen regisztrálva és nem.is kap semmilyen segélyt. Igy amit belehetne írni az csak az én jövedelmem. Valoszínűleg az meg túl kevés (37000 Ft) ,hogy kiadjanak rá lakást. Szerintetek?

2020. jan. 17. 10:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindig az adott település lehetőségeitől függ!

Ezt így általánosságban lehetetlen megválaszolni.


Menj fel az illetékes önkormányzat honlapjára, és nézd meg a feltételeket.

2020. jan. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ néztem már azt irták hogy a feltétel az hogy az adott település lakojának kell lenni legalább fél éve de gondolom mind a 15 fő az. Meg hogy ne legyen saját tulajdonu lakás. Valoszinuleg a jelentkezoknek nincs azert pályázzák a házat.meg a szociális helyzet gondolom a gyerekek száma nekem egy1 éves van lehet másnak van 3 4 az jobbán rá lesz utalva meg a jövedelem hat nekem ennyi 37000 ugye a párom alkalmi munkái meg sehol nincs feltúntetve mivel van hogy be sincsen jelentve. Hát nem tudom lehet lesz rosszabb körülmények között élö is mint mi
2020. jan. 17. 11:24
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
WTF? Mégis hogy képzeled, hogy a semmire gyereket vállaltok és még lakást is kapjatok??? Az eszem megáll a pofátlanságotoktól!
2020. jan. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy lesz negatívitás. Akkor te most azt mondod öljünk meg egy életet. Azert mert jelenleg nem rendelkezünk saját lakással. Vajon a te szüleidnek mikor te meg születtel már saját lakással rendelkeztek. Lehet nektek sem volt 21 évesen saját. Majd lesz. Küzdünk érte. Te vagy amugy meg a pofátlan. Nem a kérdésre válaszoltál jöttél osztani az észt amiből neked sem sok van. Doglalkozz a saját kis tökéletes életeddel. Mert ezekszerint neked mindened meg van meg rá érsz itt oltogatni.
2020. jan. 17. 11:46
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az kevés, hogy a feltételeknek megfelelsz. Az mind előrébb kerül a sorban, akinek 2- 3- 4 stb. gyereke van, vagy esetleg még HHH is (pl. bőrszín alapon)
2020. jan. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Amire pályáztam az 1,5 szoba ami 3 személynek elegendő kiadhatják 5vagy 6 tagú családnak is?
2020. jan. 17. 13:05
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, lehet, hogy tévedek, de a pályázati lakás feltétele a mi kerületünkben az előírt felújítás.

Ebből a pénzből ami nektek hivatalosan igazolható nem hogy felújítani nem tudjátok, de még a rezsi fizetésére sem elegendő.

Megmondom neked őszintén én 37000Ft (2 felnőtt + gyerek) jövedelmet nem mernék közhírré tenni, mert félnék, hogy elveszik a gyerekem.

És ezt most minden rosszindulat nélkül írtam.

2020. jan. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

# 7/


Jogos a megjegyzésed....

2020. jan. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Akkor vennék el ha nem tudnánk neki biztositani helyet meg tisztálni stb.a jelenlegi ház amiben lakunk 100 m2 összkomfortos.ha a putriból nem veszik el a koszos 5 6 gyereket akkor a tiszta házból biztos nem fogják és a család tulajdona a ház nem fizetünk érte. Meg van az oka hogy miért akarunk elmenni hidd el. Amit nem részleteznék. A párom dolgozik volt olyan munkája mert heggesztő h heti 150 csak feketén ne hogy azt hidd hogy 37000 ből élünk egy putriba NEM csak sajnos ennyi nincs bejelentve.
2020. jan. 17. 15:18
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#9

Én is gondoltam, hogy nem 37000-ből éltek, de ennyit tudtok bizonyítani és ez esetben csak ez számít.

Az összes többit meg saját érdeketekben nem célszerű hangoztatni, mert ti ugyanúgy megüthetitek a bokátokat, mint az, aki feketén alkalmazza a férjed.

2020. jan. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!