Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Megtehetem, hogy amíg kilakolt...

Megtehetem, hogy amíg kilakoltatási monatórium van, addig nem fizetek lakbéert? Kitenni nem tudnak, jó lenne kicsit gyüjteni is, utána úgyis elmegyek máshova lakni, de ha mondjuk 6 hónapig húzódik ez, akkor az egy csomó megtakarítás!

Figyelt kérdés
2020. márc. 30. 15:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%

Nem teheted meg.

A tulajt nem kötelezték arra hogy el tartson téged.

2020. márc. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Megteheted, de utána a tulaj rád küldi a végrehajtót, és az nem kis pénz lesz. Sőt! Lehet, hogy nem fogsz másik lakást találni sem emiatt.
2020. márc. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Attól rád fogja verni. Én egyébként már az elején megmondtam az bérlőmnek, hogy én 100%-ig korrekt leszek vele, a részemről nem lesz gciskedés de ha valami csalafintaságon töri a fejét akkor kidobókkal bszatom ki a lakásból. (egyébként azóta is 100%-osan korrekt a kapcsolatunk szerencsére)
2020. márc. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%

A tulaj megy aztán zárat cserél és annyi. Mit csinálsz akkor? :)

Lakni nem fogsz ott már többet, főleg ha van közjegyzői szerződés is.

2020. márc. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Hú de egy nyomorult lehetsz te kérdező. B#sználak ki téged onnan minden holmiddal együtt, hogy pislogni nem lenne időd. Én is albérletben élek, de soha nem fordulna meg a fejemben, hogy nem fizetek. Pláne nem ilyen patkány módon.
2020. márc. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Milyen megtakarítás?

Attól, hogy nem fizetsz, még tartozol.

2020. márc. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
Nincs ilyen kedvezmeny szabály sem nem fizető sem gyerekes link alberlő esetén .... ;)
2020. márc. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
100%

Attól hogy nem fizetsz még utólag be lesz rajtad hajtva (több is akár.)

Plusz gondolj bele, ez konkrétan lopás lenne. Megveszel egy lakást x időre, erről szól az albérlet.

Nekem sincs most munkám a vírus miatt mégis meg tudtuk beszélni a főbérlővel, hogy milyen ütemben fizetünk.

Mi konkrétan 2 havit fizettünk most mert a főbérlő idős és nem akartuk hogy amiatt járkáljon ki a házából. Ő is nagyon korrekt, mi is korrektek vagyunk vele.

2020. márc. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%
A kilakoltatási moratérium magán ingatlanokra nem vonatkozik !! El ne tévedj már.
2020. márc. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%
Magáningatlanokra nem vonatkozik a monatoróium. Amúgy meg felbérel 3 gorillát és kidob a lakásból.
2020. márc. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!