Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Koronavirus veszhelyzet alatt...

Koronavirus veszhelyzet alatt fel lehet mondani az alberletet a berbeadonak? Felmondott pedig en rendesen fizettem csak felhoztam neki hogy esetleg csokkentsunk es erre azt mondta jo akkor menjunk el eddig is csak sajnalt minket elkuldeni

Figyelt kérdés
de most hogy talaljak ujjat? 1 honap alatt kell ujat talalni
2020. máj. 3. 17:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
A felmondás független a koronavírustól.
2020. máj. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Fel lehet mondani. A koronavírus miatti intézkedések csak az üzleti célú bérleti szerződések felmondását tiltják.


Újat is fogsz találni valószínűleg, azzal mi a probléma?

2020. máj. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

hogy talalok ujat ? nagyon jo aron voltam itt. ennyiert sehol se talalok kertes hazat a kutyaimmal. 3 kutyam van 2 gyerekem. es uresen vettem ki tele a haz a cuccainkkal.

Most csak azok tudnak olcsón kivenni akik az Airbnb s lakasomat veszik ki

2020. máj. 3. 18:09
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

"nagyon jo aron voltam itt. ennyiert sehol se talalok kertes hazat a kutyaimmal"


De azért te lakbér csökkentést szerettél volna........

2020. máj. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Az igen. Kellett neked ugrálni.
2020. máj. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

hat igen mert hallottam hogy masnak is csokkentenek o meg ezen kiakadt. persze eddig is piaci ar alatt laktunk ez igaz de te akkor nem probalkoztal volna be a helyzetben???

amugy meg akkor miert nem azt mondta hogy nem.miert kell ezert elkuldeni.miert akadt ki ?

2020. máj. 3. 19:59
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

" persze eddig is piaci ar alatt laktunk ez igaz de te akkor nem probalkoztal volna be a helyzetben???"


ÉRTELMES ember nem próbálkozik, ha eleve jóval olcsóbban lakik, mint ami az átlag.

A tulaj meg azért mondott fel, mert teljesen érthetö módon pofátlanságnak tartotta a követelésedet!

2020. máj. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
3 kutyával és 2 gyerekkel pattogtál. Megérdemelted, hogy felmondjanak neked.
2020. máj. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
3 kutya, két gyerek? Párod van? Vegyetek fel bankot s koltozz sajátba, ha nem tetszik albérletben. Szerinted a tulajnak nincs szüksége pénzre? Bezzeg ha fel vitte volna az árat, neked sem tetszene.
2020. máj. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Fel lehet mondani, miért ne. Azt én se értem, hogy csak azért, mert megkérdezted, azért miért mondott fel. Szerintem fogsz találni, hirdesd csoportokban, hogy albérletet keresel. Vannak állatbarát emberek. Családi házat miért ne adnának ki kutyásoknak. Hogy milyen áron találsz, az csak szerencse kérdése. Az árakat a tulajok diktálják, meg a piac, ha drágán lehet kiadni, drágán adják ki. Sok sikert.
2020. máj. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!