Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Vonnàtok le a kauciòbòl...

Vonnàtok le a kauciòbòl azèrt, ha az albèrlő kivàgott egy màlnabokrot, gödröt àsott a kertben (előzetes egyeztetès nèlkül mindkettőt) , összetört lámpabùràkat?

Figyelt kérdés
2020. máj. 29. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2020. máj. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

A málnabokrot és a gödröt mivel magyarázza?

2020. máj. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha leìrom magàra ismer :D
2020. máj. 29. 18:48
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#3

Na és akkor mi van?

Neked kellene szégyenkezned?

Nem sérted a személyiségi jogait, nem kértük a nevét és a fényképét!

2020. máj. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Talány ő is gyakozik ,és nem gödröket ás állandóan ?
2020. máj. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
A kommentedből ítélve tartasz tőle. Ezért én a helyedben nem vonnék le tőle semmit, hanem valami hihető indokkal felmondanék neki. A következő bérlőket meg jobban válogasd meg.
2020. máj. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
A lámpabúráert igen, a málnabokor indokolható is lehet akár, a random gödröket meg betemettetném vele.
2020. máj. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, vonnék. Nem tudom milyen emberek vannak komolyan. Én is albérlő vagyok, de egy paradicsom palántát nem merek a kertben elültetni, nehogy gond legyen. Inkább ládákba tettem mindent, meg egy magas ágyást csináltunk, amit 2 perc alatt el tudunk bontani ha kell.

Az előző lakót amúgy innen is azért tette ki a tulaj, mert gondolt egyet és kivágott egy 20 éves fát a kertben, mert neki nem tetszett :O


Ez az első albérletem, de tényleg nem értem miért nem fogják sokan, hogy attól hogy ott laknak még nem az ő tulajdonuk..


A málnabokor se tudom mivel lehetne indokolható. Max szólni kell a tulajnak, hogy beteg a bokor, zavar,tetves..mittudodmén. Aztán majd csinál vele amit akar, de nem én kivágom szó nélkül.

2020. máj. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A lámpabúrával nekem is volt egy esetem. Kivettünk egy albérletet, kb a 60-as években épült lakás. A lámpa se fiatalabb benne. Eleg ingatag is volt. Egy körtét akartam kicserélni, épphogy hozzányúltam a búrához, az elengedte magát és kis híján a fejemre esett. Egy másik meg csak úgy teljesen magától esett le, senki hozzá sem ért. Akár meg is sérülhetett volna valaki, főleg, hogy kicsi gyerekkel laktunk ott. És még én fizessek?
2020. máj. 31. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!