Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Milyen matracon aludni?

Milyen matracon aludni?

Figyelt kérdés
Új albérletbe költözöm, ahol a legolcsobb 10ezer forintos ikea ágykeret van. Szerintem az első éjszaka leszakad a súlyom alatt, úgyhogy azon gondolkodtam, hogy simán a matracon alszom a földön.

2020. jún. 17. 09:35
 1/8 anonim válasza:
89%
Jó.
2020. jún. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Semmi gond, nyugodtan.
2020. jún. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Miért, MEKKORA a súlyod, hogy ilyentöl félsz??????

Olyat még nem hallottam, hogy bárki alatt is leszakadt volna az ágy!

De ha a matracot a földre teszed, akkor fogyyelni kell rá, reggelenként fel kell állítani, hogy rendesen szellözzön, mert különben rövid idö alatt elkezd penészedni, meg alatta is.

2020. jún. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Ugyanolyan a földön és matracon aludni, mint ágykereten és matracon, csak felkelni nehezebb róla nagy súllyal, vagy idősebbeknek.
2020. jún. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben eddig otthon rendes martacos, és rugalmas ágyrácsos agyon aludtál, akkor ahhoz képes keményebb érzés lesz, de ez is martacfüggő. Meg mivel alulról nem szellőzik, így melegebb is, illetve amitt előttem írtak, nem tud szellőzni ezért bepenészesedhet.
2020. jún. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerübb ikeás ágy is 130 kg-ig használható minden probléma nélkül.
2020. jún. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Legalább 8 cm-es habszivacs matracon én már vidáman alszom a földön is, bár ha Te olyan nehéz vagy, hogy leszakadna alattad az ágy, lehet hogy ennél még megéreznéd a padlót. Rugós matracnál nincs ilyen probléma, jelenleg egy ikeás bonell-rugós matracon alszom én is a földön. Tényleg megvan a veszélye, hogy egyes lakásokban bepenészedhet, nálunk szerencsére még nem fordult elő ilyen, 15 éve így van és évente 2× szoktuk forgatni, mert javasolt forgatni a matracokat az egyenletes terhelés biztosítása végett.
2020. jún. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegen alszanak galérián is csak matracon, gond nélkül.
2020. jún. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!