Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 1 főre panel lakásban mennyibe...

1 főre panel lakásban mennyibe kerül havi szinten a rezsi?

Figyelt kérdés
(Plusz szemételszállítás, internet mondjuk?)
2020. júl. 28. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Melyik város, mekkora lakás, van-e lift, és így tovább. általánosságban nem lehet megmondani.
2020. júl. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pécsen, egyelőre keresés státuszban vagyok, néztem olyan lakást is ahol van lift, van ahol nincs, legtöbbjük 30-35 négyzetméter közt van.
2020. júl. 28. 22:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Közös költség az átlagba sztem mondhatok rá egy 8000ft-t/hó

Villany 3000ft

Víz nekünk 2 havonta jön kettőnknek 4000ft sztem akkor neked havi 1000ft körül

Ha távhős akkor sztem 10ft/hó télen ugye, ja vedd figyelembe ha nézed a lakást hogy a panel szigetelt legyen nagyon fontos!!!

Ha gázos hát nekünk az albiban sok volt havi 15.000ft futes szezonkor anélkül 108ft volt köbmétere... Ilyen 1500ft volt/hó

Most saját lakásban 3 hónapra 3000ft.

Ezek a kötelező dolgok persze tv internet telefon legalább 5000ft digi a legolcsóbb de UPC jobban megéri amúgy 6000ft/hó nekünk cserébe feltudjuk venni az adást vissza tudjuk nézni bármikor, vissza tudjuk tekerni ha lemaradtunk vmiről előre is tudunk tekerni ha megállítottuk.

Sztem mindent le írtam fél álomban vagyok bocsi ha elírtam vmit

2020. júl. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk össz rezsi júniusban (fűtés, áram, szemét, internet stb) 37.000 volt.

Júlisuban: 25.000. Azért van különbség mert a víz számlát csak 2 havonta kapjuk. Tehát átlagba 30.000 most nyáron. Mi ezt ketten hozzuk össze, így "fejenként" 15.000 lenne, de nyilván mi együtt fizetjük közös számláról.


Hozzáteszem, hogy egész nap otthon dolgozunk összesen 3 gépen, 2 ventillátorral, így az áramszámlánk nem pici :D

Télen a fűtés miatt kicsit több az átlag rezsink.



Debrecen, 45 m, 2 szoba

2020. aug. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!