Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 8.kerület Práter utca milyen...

8.kerület Práter utca milyen környék manapság?

Figyelt kérdés
Munka közelsége miatt itt találtam eléggé elfogadható albérletet. Corvin sétány mennyire van közel hozzá? 8.kerületben sokat járkáltam, mert barátosnőm áthívott, de semmi atrocitás nem ért eddig. Senki le se szólított. Bár igaz eléggé fura alakok vannak ott, sok a "banda", de hol nem igaz? Egyedül laknék itt, este mennyire lenen veszélyes vagy reggel közlekedni itt?

2020. okt. 12. 17:18
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Én csak áthaladtam a Práteren hazafelé menet, még egyetemistaként. Sem reggel sem este nem ért atrocitás ugyan, de igencsak szedtem a lábaimat, hogy minél hamarabb átérjek. Nem laknék ott nyugodt szívvel.
2020. okt. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, fut a gépeden a google maps... Már arra a kérdésre, hogy mennyire van közel hozzá a Corvin sétány.


:)))


Amúgy a Práter melyik végére vonatkozik a kérdés? A Krt-hoz közelebbi része teljesen OK. Az Illés u.-nál lévő vége már túl közel van a hírhedt Diószeghy S. utcához...

2020. okt. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
hát úgy összeségében. nézegetem a oldalakat és elég sokat a prűter utcában adnak elég olcsón...meg se kérdezem miért XD-de eltöltöttem napokat barátomnál de semmi extrta nem volt. igaz az még nem annyira a belseje de végülis semmi. vagy ha nem is práter akkor melyik van még közel a corvinhoz? ami kicsivel biztonságosabb?
2020. okt. 12. 18:53
 4/35 anonim ***** válasza:

Könyörgöm, nyisd már ki a maps.google.hu-t! :-DD


Ennyire nem lehetsz impotens!

2020. okt. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Úgy olvastam, hogy az előző vezetés rendesen kiganézta a 8. kerületet, az új pedig biztosan jól és hozzáértően kezeli.
2020. okt. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Én az Illésben laktam, egy 8+ éve és csak pár hónapot. Atrocitás nem ért, de már 1 hónap után nagyon nyomasztó volt ott lakni. Kiléptem az ajtón, és annyi negatív energia áramlott a levegőben, hogy szinte tapintható volt a kilátástalanság. Szerintem te is csak átmenetileg rendezkedj be, amíg nem találsz mást.
2020. okt. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Tudom hogy van gogole maps nem vagyok impotens..

csak itt is akarok kutakodni talán tilos??

háthja valaki jobban ismeri itt a környéket és tud információkat adni. főleg ezért itt kérdezem. most az oké hogy googlemapsben megkeresem a közeli helyeket de vélemények róla ott vannak?? nincs...itt meg tudtommal szabadon kérdezhetek.

2020. okt. 12. 18:57
 8/35 A kérdező kommentje:

Nos akkor lehet max nem 8 ba költözök ha tényleg ilyen negatív az a hely :D

max valami közelebbi kerületekbe.melyiket ajánlanátok?

2020. okt. 12. 19:00
 9/35 anonim ***** válasza:
52%

A véleményeket leírtuk. De az ostoba kérdés, hogy egy nyúlfarknyi utca melyik vége van közelebb a Corvin plázához, már ne is haragudj, de megnézheted egy kattintással!

VAgy esetleg valami disz-izéd van, és nem tudsz térképet olvasni???

2020. okt. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
nem értelek...itt nyugodtan kérdezhetek véleményeket vagy tapasztalatokat az adott dologról. miért vagy felpörögve nálam? olvasok térképet, de ott nincsenek vélemények...kérlek akadj le rólam, mert a többiek érdekes módon normális stílusban képesek válaszolni. szerintem neked van valami mentális bajod, ha ennyire ingerült leszel egy ártalmatlan kérdésen...ennyi. véleményeket még kérhetek attól,hogy leirtátok...várok még többet. nem tudom hol tudnám googlen mapsen megnézni hogy milyen környék a 8.ker :D...ott max pillanat képek vannak de hogy mennyire biztonságos na az nincs!!!
2020. okt. 12. 19:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!