Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Az alábbi videóban szereplő...

Az alábbi videóban szereplő két Airbnb-hez hasonlókat milyen oldalon tudok foglalni?

Figyelt kérdés

11:28-kor kezdődik az egyik bemutatása, 17:05-kor pedig a másik.

Egy ilyen kis "kuckóban" szívesen laknék is, pont elég lenne nekem:D (gondolom venni is lehet, nem csak foglalni)

Utánanéztem googlen, keresgéltem, de csak nagyobbakat találtam.

Kicsit más a téma, de na, bocsi.

https://www.youtube.com/watch?v=PTOYqkodqrY



2020. nov. 17. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A VI-VII ker-ben bőven van még ilyesmi, ezek korábban szoba-konyhás max 20 m2-es lakások voltak(WC a folyosó végén, 4-5 lakáshoz tartozott egy)körfolyosós gangos házban, lehetőleg aládúcolt, hámló vakolatú, stb. Keresni kell, ha nem vagy finnyás, megcsináltathatod magadnak, na megjegyzem, olcsó nem lesz, de cserébe érdekes szomszédaid lehetnek.
2020. nov. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A videóban mégis egy korrekt, igényes, kultúrált airbnb látható. Ilyet szeretnék. :(
2020. nov. 17. 21:08
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Hogyhogy? Hát az airbnb.hu oldalon....
2020. nov. 18. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Venni: ingatlan.com
2020. nov. 18. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
De egyik sem lakás a tulajdoni lapon, hanem valószínűleg garázs vagy egyéb helyiség. Ezt azért nem árt tudni.
2020. nov. 18. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem értetted meg a válaszom(1-es voltam) Ezeket a lakásokat ilyen lepukkant lakásokból alakították ki.Előnye: Belváros. Hátránya: minden más. De készen is tudsz ilyent venni (mondom, olcsó nem lesz, m2 árban magasan felette van a többinek)besétálsz egy bármilyen ingatlanközveítőhöz.
2020. nov. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kb. 20 millióért láttam hirdetve az Almássy téren hasonló félszuterén lakást.

Szerintem ezek nagyon jók rövidtávon értsd: egy hétre megszállni mikor nem szükséges mosnod, rendesen főznöd. De pár hét után begolyóznál, mert sötétek, alig van levegő - nincs ablak és szellőzés, illetve a mosás és teregetés a főzés mellett is gondot okozna.

Kiadva olyan 100-110 ezrek mindennel együtt (most a vírus miatt), de ehhez kalkuláld hozzá, hogy a legtöbb terméket akkor készen veszed és a szomszéd utcába jársz ezerötért mosni..

Ami alternatíva azok a kész faházak. Pár millióért vannak, de kell hozzá közművesített telek, plusz mindent vezess be.

2020. nov. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!