Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogyan tudnék megfizethető...

Hogyan tudnék megfizethető albérletet találni?

Figyelt kérdés

20éves vagyok, és bár elég nagy anyám lakása, egyszerűen képtelen vagyok vele együtt élni tovább. (Semmi nem jó neki, hiaba jövök haza 12órázás után, egy rakat teendőt sóz rám, amik amúgy az ő dolgai lennének. Folyton beszologat, veszekszünk.)

Havi kb 160-170ezret keresek. Ebből valahogy lenne esély arra, hogy eltartsam magam?


2020. nov. 29. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetnek bérelj szobát lakótárssal. Másképp nagyon nullára jönnél ki.
2020. nov. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Keress olyat aki lakotarsat keres es berelsz szobat.


A fizetesed eleg keves ahhoz kepest hogy 12 orazol. Keress jobb allast ami tobbet fizet. Ha a fovarosban elsz akkor kulonosen keves ez a penz.

Ha videki vagy akkor az alberlet is olcsobb, szobat szerintem 40ert tudnal berelni

2020. nov. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%
Bevett szokas a tobb berlo egy lakasban felallas Budapesten. Mindenkinek kulcsra zarhato a szobaja. Egymas cuccat nem eszik meg meg nem hasznaljak el jobb kozossegekben. Nemcsak diakok laknak igy. Ha kulfoldiekkel lakaz,meg angolul is tanulhataz/kenytelen vagy. A legjobb nyelvtanulasi modszer. Feleves szerzi is letezik. Rezsi megoszlik.
2020. nov. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!