Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Melyik a jobb környék Budapest...

Melyik a jobb környék Budapesten, Újlipótváros (XIII.) vagy Víziváros (I.)?

Figyelt kérdés
A Margit híd budai hídfőjénél keresek albérletet, mert errefelé dolgozom, így valahol e tájékon maradnék. Találtam ezekben a városrészekben pár jó ajánlatot, nem olcsók, de nem annyival drágább, mint egy külső kerületben. Melyik a jobb hely egy viszonylag fiatal egyedülállónak? (vásárlás, sport lehetőségek, lehetőleg ne legyen túl zajos, esetleg később gyerekkel is élhető legyen...)
2021. jan. 13. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Mindkettő viszonylag biztonságos környék, de Víziváros valamivel még jobb.

A vásárlási és sport lehetőségek kb. egyformán jók, mindkettő hely viszonylag központi, eljutni is könnyen lehet több helyre ilyen célra, egyszóval jó az infrastruktúra.

Zaj szempontjából utcafüggő, melyik zajosabb, vagy csendesebb, de mivel aránylag központi helyen vannak ezek a városrészek (ld. fentebb), ezt nyilván nem lehet teljesen kizárni többnyire.

2021. jan. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyformán jó, de a Margithíd budai hídfője nem Viziváros.


Budán nézd meg, nem kell-e hegyet mászni, parkolást, bevásárlást, látogatók fogadását nehezíti.


Albérletet jellemzően max. fix 1 évre adnak ki Magyarországon, nem tudsz mérget venni rá, hogy 8 év múlva is ott lakhatsz.

2021. jan. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
85%
Mindkettő gyönyörű szerintem, az árakról, te tudod mi fér be a keretbe. Én Vízivárosban lakom, és tényleg olyan mint egy mediterrán kisváros a belvárosban. Sok a lépcső, de minden közel van, és könnyen el lehet jutni mindenhová a tömegközlekedés miatt.
2021. febr. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!