Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ebben az esetben is fizetnem...

Ebben az esetben is fizetnem kell? Ez miatt sem bonthatom fel a szerződést?

Figyelt kérdés
Üdv, 2honapja lakok egy albérletben. Azonban az albérlet elég durván peneszesedik annak ellenére hogy rendszeresen futok és szelloztetek. Bekoltozeskor sajnos nem látszott a penész. A szerződésben az szerepel ha én fel mondom a szerződést amíg le nem jár a 2èv akkor köt bért vagyok köteles fizetni havi 10ezret. A penész miatt már szóltam a fő berlonek mégsem tesz semmit. Szerinte az én hibám.

2021. jan. 18. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Necces.


Egyfelől igaza van a főbérlőnek, mert tényleg miattad penészedik, másfelől voltál olyan marha, hogy kötbéres albérletet kötöttél ami teljesen nonszensz.


Másfelől neked is igazad van, mert ez kvázi rejtett hiba, amiről nem tájékoztatott.


Bíró döntése, hogy kinek ad igazat. Nem fekete-fehér ügy sajnos.

2021. jan. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
2021. jan. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%
ja és igen, valószínűleg miattad párás a levegő...
2021. jan. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
32%
A penész a pára miatt van, amit mi viszünk be az élettel a lakótérbe. Rejtett ablakszellőzőket kell tenni az ablakokba. A manapság gyártott ablakok légzárása olyan , hogy normál időjárási viszonyok mellet nem jut be rajtuk levegő. Rejtett ablakszellőzőket kell tenni az ablakokba. Ezek a megfelelő szinten tartják a bezárt ablaknál is biztosított minimális szellőzéssel a lakás páratartalmát és nem lesz többé penész. Hallgasd meg ezt: [link]
2021. jan. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!