Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mi a véleményetek a Mester...

Mi a véleményetek a Mester utcáról (IX ker.)?

Figyelt kérdés
leszámítva hogy történy ott egy késelés, ami remélem egyszeri eset. Milyen a közbiztonsag vagy alapjáraton laknátok-e ott?

2021. jan. 23. 13:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Kerületen belül jó környéknek számít.
2021. jan. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Elmúlt pár évet a nyócker dzsungelesebb részein töltöttem szóval számomra felüdülés lenne az a hely, szerintem nem vészes.
2021. jan. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát, én egyszer-kétszer villamosoztam arra és elég nyomasztó volt. Nem tudnám elképzelni, hogy ott éljek. A villamos fapados volt és sok volt a sötétebb bőrű utas, akik nem épp csendben ültek...
2021. jan. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sötét, és villamos miatt zajos.
2021. jan. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy melyik része. Ami közelebb van a belvároshoz, az teljesen okés biztonsági szempontból. A kintebbi részei már kérdéses.
2021. jan. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
konkrétan a Bokréta utcai kereszteződésről van szó
2021. jan. 24. 14:27
 7/11 anonim ***** válasza:
6: Konkrétan a Bokréta utcát ajánlanám akkor inkább, az Üllői út felé.:)
2021. jan. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
29%

Sok a cigany a villamoson is meg az utcan is. Veszelyes az egesz 9. kerulet.

Jo ugyhazamenni,h barmikor kirabolnak vagy osszevernek?

2021. jan. 25. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

8: Szerintem te sosem jártál Budapesten. Sehol nincsen ilyen veszély.

Ha konkrétan megfenyegeted a drogdílert civilként éjjel a "munkahelyén", akkor kicsit megkergetnek, azt nem vitatom.:)

És az is igaz, hogy egész Budapesten vigyázni kell az értékeidre, nem villantani a mobillal, nem mutogatni a pénztárcát és az aranyat.

De gondolom, ez minden nagyvárosban igaz.

2021. jan. 25. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én lányként laktam vagy 3 évet a Bokréta környékén pont, nem volt semmi extra, csak azzal az 51-es villamossal nem szabad nagyon menni, ami a Mesteren megy. Azon katasztrófális az utazóközönség, pl kis c.gyerekek bicskával fenyegettek, letépik a nyakláncot az idősek nyakáról, telefont kitépik a kezemből stb. A villamoson kívül nem ért semmi attrocitás, pedig hajnalban is sokat jártam haza buliból.
2021. jan. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!