Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Bútorozva vagy bútorozatlanul...

Bútorozva vagy bútorozatlanul könnyebb kiadni egy lakást?

Figyelt kérdés
Van egy kis lakásom, amit szeretnék kiadni. Ha berendezném, modern, világos, IKEAs bútorokkal tenném. De vajon érdemes berendezni?

2021. jan. 31. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha én keresnék lakást, akkor én bútorozatlant keresnék, de ez a ritkább.

Akik munkahely miatt bérelnek, tanulók, párban életkezdő fiatalok, szétvált pár egyik tagja, mind-mind bútorozva keresnek, tehát mindenképp a bútorozott a kelendőbb.

2021. jan. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rovidtavra butorozottan, hosszu tavra mindketto. Mivel te nem lomtalanitasra varo szarokkal tomned tele, igy is eselyes. Csak nem jo, ha luxuskent van beallitva, mert mutatos, vagy annak velt.
2021. jan. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Bútorozatlanban biztos, hogy hosszabb ideig terveznek. Bútorozottan könnyebb kiadni, de éveként jönnek mennek is a bérlők.
2021. jan. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Én azt mondom, mivel nincsenek megvéve a bútorok, ne dobj ki erre több százezret. A bérleti díjakban nincs észrevehető különbség attól függően hogy bútorozott-e.

Talan egy beépített szekrényt érdemes beletenni mert az extra tarolóhely mindenkinek jól jön.

Viszont ha nincs más bútorod jelenleg, akkor add ki így, lesz jelentkező.

2021. jan. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A fenti válaszokból is látszik, hogy eltérők a tanácsok. Akinek már van bútora, az üres lakást akar. Akinek nincs bútora, annak bebútorozott kell. Ajánlom, hogy a #4. válaszoló véleményéhez tartsd magad.
2021. febr. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos üresen adnám ki, soha nem térül meg az új bútorok ára.
2021. febr. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Üresen meg főleg családosak jönnek. Annak is van hátránya.
2021. febr. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!