Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Így tudnék élni két évig?

Így tudnék élni két évig?

Figyelt kérdés

Tervezem, hogy valamelyik városba költözök tanulni 2022-ben. Vagy Debrecen vagy Budapest.

Az érettségi a cél esti oktatásban, aztán meglátjuk mennyi pénzem maradna.

Ha sikerül kidolgoznom ezt az évet lesz kb 30.000 euróm (nem felvágni akarok ezzel, nem is sok pénz ez szerintem).

Ha jól megy a tanulás akkor még dolgoznék is mellette(biciklis futárra gondoltam).

Ha csak kajára költök és a lakbérre, szerintetek elég lesz a pénzem.

Mennyit keres egy futár?



2021. febr. 2. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha eldöntöd hogy menni fog akkor menni fog. Hajrá!
2021. febr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Az több, mint 10 millió, csacsiság nem befektetni.

Debrecenben még lakást is vehetsz annyiért.

2021. febr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az van, hogy megfutamodtam néhány éve. Azóta menekülök. Mindig is tudtam, hogy csakis a tanulás visz előre és saját magamnak köszönhetem, hogy most frusztrált és stresszes vagyok azért mert letértem a helyes útról.


Gyakran az az érzésem van, hogy nem ott vagyok ahol lennem kellene. Lehet már nem is leszek soha ott, mert az eldobott időt nem tudom behozni (évekről van szó).


Olyan környezetben és környezetben vagyok ami régen arra motivált, hogy tanuljak és törjek ki.


Ez van. Szeretnék adni még egy esélyt magamnak.A pénzem nem boldogít.

2021. febr. 2. 13:28
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
na látod. Mondom hajrá!! Döntsd el hol és rajta csináld!
2021. febr. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a pénzt mely országban szedted össze? Ausztira gondolom? Talán érdemsebb ott folytatni az életed, és osztrák "érettségit" szerezni.
2021. febr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem egészen. Igaz most itt dolgozok. De olyan munkám van ami mellett nem tudok tanulni. Időm lenne de helyhez vagyok kötve és kell valaki aki magyaráz.
2021. febr. 2. 14:14
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Neked kell dönteni, de szerintem erős akarattal (úgy látom, ez van nálad) megcsinálod.
2021. febr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Csináld, jó ötlet, de ne legyen illúziód, Debrecenben sem veszel már 10 millióért ingatlant, ahogy itt írta vki. Önerőnek viszont nem rossz!
2021. febr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy érettségit még albérletben lakva munka mellett is meg tudsz csinálni! Ha Debrecen mellett döntesz, és szeretsz kertészkedni, még hétvégi munkát is tudok neked adni. Ne menekülj, és na sajnáld az elvesztegetett időt. CSak ne vesztegesd tovább...
2021. febr. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!