Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » KOMMUNÁLIS DÍJ KIFIZETÉSE.Albé...

Balutok 985 kérdése:

KOMMUNÁLIS DÍJ KIFIZETÉSE.Albérlő,VAGY Háztulajdonos???

Figyelt kérdés
Sziasztok.2011 12.hó óta élünk 5-en egy Önkormányzati Házban,vidéken.Ma vette át Nejem az Öregek által csak Konokadó(Kommunális Adó)Dokumentét,miszerint 5 évvel le vagyok maradva.(1 szóval nem mondták,hogy ezt petyegtetni kell)!!Nem ugranék meg a kifizetéstől,de 5 ezrével számolva minnyán kijön a 30 rugó.Kinek kellene ezt kifizetni???

2021. febr. 9. 09:51
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
73%
Rezsi, nektek kell fizetni, most nyertél 5 évet
2021. febr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Nektek kell kifizetni, ez ugyanis rezsiköltség.
2021. febr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
47%

Annak kell fizetnie, akinek a neve van a borítékon.

Ha nem volt az albérletbe költözéskor szerződés, megállapodás arról, hogy ilyet nektek fizetni kell, és azóta se kértek rá, nem gondolom, hogy neked kéne fizetni. Valaki nem szólt neked erről ez az ő hibája, neki kellene tehát ezt kifizetnie egyben, te pedig ahogy tudod, úgy törleszted neki.

Érdekes. amikor én albis voltam, mindenben pontosan megállapodtunk, mit kell fizetnem, mit nem.

2021. febr. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
63%
Azért pofa kell ahhoz, hogy valaki ne lássa be, hogy az albérlőnek kell ezt fizetnie...
2021. febr. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Most,hogy a Magyar Állam megvon tőlük minden segítségét,próbálják valahogyan visszavasalni a pénzeket.Elvették a Teljesítmény adót is,ez is piszkálja őket.Nem tudom,mi állt a Szerződésünkben,mert 5 évvel ezelőtt bekérték,hogy majd frissítik.Azóta is.És a 14-es írónak:Nálunk frenetikusan működnek,higgye el,ha Önmagukról van szó-mindent.Ha a Nép??LE SZARJÁK.pL.Csomagosztások voltak a Pandémia alatt-a környező falvak adtak-Nekünk semmi.
2021. febr. 12. 11:39
 16/26 anonim ***** válasza:
Milyen teljesítmény adó? Az autókra van kivetve, nem? Vagy mire gondolsz?
2021. febr. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Oké és ez a f*szság amit ide írtál, hogy kapcsolódik ahhoz hogy egy forint kommunális díjat nem fizettetek, amióta ott laktok?
2021. febr. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
17-nek :) Nem f@szság,csak megéljük.Úgy jön ide Barátom,hogy nálunk aki rendelkezik gépkocsival,annak módja,s lehetősége volt 2-szer egy évben fizetni,ha akartad egy összegben,ha akartad 2x-re.DE mivel mi csak a Kocsi után fizettünk(Ami mostmár nem az Önkormányzati zsebbe megy,hanem NAV bácsihoz,és ez kieső pénz)nekünk SENKI nem szólt,hogy fizessünk Komcsiadót.Magyarul mi erről nem lettünk felhomályosítva Barátom,hogy ezt is petyegtetni kell.
2021. febr. 12. 12:22
 19/26 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy mi az istennek kap olyan önkormányzati házat aprópénzért, akinek tellik autóra, aztán itt veri a nyálát, hogy lényegében rezsit sem akar fizetni.
2021. febr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Nem a 19-es vagyok kérdező, de azért moderáld már magad egy kicsit. Még neked áll feljebb? Nem fizetsz egy olyan költséget évek óta, amiről még egy egysejtű is tudja, hogy a bérlő kötelessége, felvilágosítás ide vagy oda. És egyébként igen, a 19-es felvetése jogos. Ha autóra telik, hogy kaphattatok önkormányzati lakást? Mások, akik meg jobban rászorulnak, évekig várnak, míg akad egy.
2021. febr. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!