Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Lakóparkba ha rendelek valamit...

Lakóparkba ha rendelek valamit és nem vagyok itthon, a futár leadja a portán, és később átvehetem onnan automatikusan, vagy ezt beszéljem meg előre a portással?

Figyelt kérdés

2021. febr. 11. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Ha én lennék a portás és nem szóltál, én nem venném át.

De nem is vehetném, mert így bárki bármit hozhat, amit te nem is akartál, én meg szophatok.

Amellett illik a portásnak kifizetned előre a kajádat, mert nem várhatod el, hogy legyen nála X Ft-t a te cuccaidra.

2021. febr. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a portás nem vehet át semmit. Volt belőle gond hogy a futárcég azt mondta átvette, de a portás meg nem. Vagy ellopta a cuccot vagy a futár cég cseszett el valamit. Portásként én se vennék át cuccot soha, mert az egy plusz felelősség amit nem fizetnek meg.
2021. febr. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Kérd csomagpontra hanem vagy otthon.
2021. febr. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem kajára gondoltam, hanem előre kifizetett termékekre. De igazatok van, nem gondoltam bele, hogy ez nekik plusz felelősség. Viszont szerintem jó ötlet lenne, ha átvehetnék, és mondjuk ez alapból benne lenne a munkakörükben. Lehet, majd megkérdezem, hogy itt nálunk hogy van, át szokták-e venni, vagy sem.
2021. febr. 11. 13:36
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy kérdést megér, max nemet mond. :)

Van, ahol átveszik, de ilyenkor felelősséget nem vállalnak érte, azt tudd.

Plusz ha hetente rendelsz valamit, akkor keress más megoldást, rendszeresíteni udvariatlanság. Egyszer-egyszer ok (ha nem tiltja a munkakörije, persze).

2021. febr. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mint friss portás az első napomon már jöttek futárok, mindent átvettem. Már az első nap az egyik kolléga (igazából nem is mert mint portás külsős céggel vagyok ott) elkezdett problémázni hogy törött csomagot vettem át, nekem kellett volna átnéznem a csomagot hogy törött-e. A slussz poén hogy ki kellett volna fizetnem a csomagja értékét. Azóta semmit nem veszek át, sokan ki is akarnak rugatni meg nem is köszönnek, de a felső vezetők leszarják a csonaghisztit, meg én is.
2021. febr. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy shomszeddal beszeld meg,aki otthon szokott lenni. Vagy nem ferbe a csomi az ajto es racs koze?

Vagy nincs ismerosod a kozeli boltban vagy fodraszatban stb? Mert oda is kuldetheted.


Ha pl en otthonlennek az adott intervallumban ,siman atvennem neked a csomit.

2021. febr. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Február elseje óta lakom itt, szóval nem ismerek senkit még itt. :/
2021. febr. 18. 03:59
 9/9 anonim ***** válasza:

Pickpakpont

Gls csomagoont

Foxpost csomagautomata (0-24 oras nyitva)

Postan marado


Ezekee a helyekre kerd a csonagot es atveszed

2021. febr. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!