Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Melyik a "legnyugisabb"...

Melyik a "legnyugisabb" (haha) része Budapest belvárosának?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek! Mi a tapasztalatotok, véleményetek, melyik a legelfogadhatóbb része a belvárosnak nyüzsgés szempontjából? Tudom, a főváros az főváros, sok az ember, tömegközlekedés stb., mégis - milyen utcákat, kerületrészeket ajánlanátok? Köszi!

2021. febr. 13. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Lakásválasztás miatt k3rded?
2021. febr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Ha Bel-Budát is belvárosnak tekinted, akkor az I. kerület egészen nyugis, sok helyen szinte csendes. Pesten esetleg az V. kerület északi része (Lipótváros és a banknegyed), itt sok a középület, kevesebb a lakó, este ez is elcsendesedik. A szórakozóhelyek sem erre vannak.
2021. febr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jelenleg nem látom az előbb beírt kommentemet, úgyh leírom újra, albérlet:)
2021. febr. 13. 18:49
 4/8 anonim ***** válasza:

Én cukor utcában laktam, az elég nyugis környék volt, gyenge forgalommal, kevés zaj.

Utána károlyi kert, az már forgalmasabb volt, parkban csövesekkel, meg sok kutyasétáltatóval. kb 1 évig

utána 14. ker, thökölyi út, pillangó park, ezek jók voltak, parkos csendes környezet, 2-es metró 10 perc és jó tömeg közlekedés

most 16. ker, kertvárosi környezet. ezt imádom, tömegközlekedés gyenge, de örsig eljutsz ott van minden és sokfelé elinduló pont.

Szóval úgy ahogy öregedtem egyre jobban kiszorulok a belváros imádatból.

2021. febr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
6. Ker. Benczúr u , városligeti fasor... diplomáciai negyed
2021. febr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :))
2021. febr. 13. 19:05
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindenhol találsz ilyet, csak ne forgalmas utcára nézzenek az ablakok.

Belváros közepén lakunk, de nem utcafronti a lakás, a lakóházak közötti udvarra néz, az alkalmankénti kutyaugatáson kívül, mikor kiengedi valaki játszani, full csönd van.

2021. febr. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5. Kerulet,Lipotvaros. Pest


Budan: 1 kerulet,2 . domburu resze,3. Domboru resze.


Termeszetesen ezek elit kornyekek es aranyarban vannak a nm arak.

Az alberletnel is.

2021. febr. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!