Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Van mód arra, hogy nagyon...

Van mód arra, hogy nagyon kevés pénzért találjak valami szállást?

Figyelt kérdés

A párom kirakott a lakásból (az ő nevén van....), és ugyan el tudnék csövezni pár napig anyámnál, de a legjobb az lenne, ha találnék valami szállást, mert van két macskám akiket anyám nem szivesen fogad be az otthonába... A munkámat elvesztettem, az ehavi fizetésem pedig olyan gyatra, hogy ha ezt emelném fel egy albérletben a tulajnak, csak röhögne rajtam....

Ilyenkor mit lehet tenni? :(


2021. máj. 14. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs sok esélyed....


Barátnőd, unokatesód, egyéb lehetőség semmi...???

2021. máj. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Ismerősöket mindenképp tájékoztasd, akár facebookon, hogy ilyen helyzetben vagy. Sosem tudhatod, kinél ürült épp mostanában lakás, amit a rendelkezésedre tudna bocsátani. Vagy önkormányzati bérlakás szociális alapon? Bár ahhoz talán feltétel a bejelentett állás, de érdemes lehet utánanézni a pontos feltételeknek.
2021. máj. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
#2: szociális bérlakáshoz legfeljebb akkor lenne esélye, ha lenne 4-5 kiskorú gyereke...
2021. máj. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Pár nap? Lesz az több is, különösen 2 macsekkal, mire találsz valamit.

Anyáddal próbáld elfogadtatni a cicákat, vagy azoknak keress IDEIGLENES befogadót!

2021. máj. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már próbáltam, de kb. mindenki csak osztani tudta az észt, hogy hát milyen felelőtlen gazdi vagyok meg hogy ők aztán biztos vissza nem adnák...
2021. máj. 14. 20:42
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Inkább attól félnek az emberek, hogy aztán nem mész a cicákért. Ez szokott a gyakoribb lenni.

Cicapanziót azért nem mondom, mert az lehet, hogy drága, de nézz utána!

Esetleg beszélj az állatorvossal, hátha van valami tippje!

2021. máj. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mi volt a munkád? (leírhatod privátban is)
2021. máj. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!