Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Pesten mennyire veszélyes a...

Pesten mennyire veszélyes a földszinten lakni, ha az ajtó és az ablakok is a belső udvarra néznek?

Figyelt kérdés

2021. máj. 29. 14:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%

Pont annyira, mint a többi emeleten.

Mitől félsz?

2021. máj. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Sem Pesten, sem máshol nem költöznék olyan földszinti lakásba, ahol nincs rács az ablakon és minimum egy biztonsági ajtó a bejáraton. Akkor sem, ha udvarra néz.

Pesti vagyok...

2021. máj. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Rács van az ablakon és az ajtón is. A biztonsági ajtó alatt rácsra gondolsz vagy valami másra?
2021. máj. 29. 15:49
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A biztonsági ajtó általában olyan, amire ha a betörő úr ránéz, egyből tovább áll. De kell az ajtóra rács is. Méghozzá nem olyan, amit kézzel kiszakít. A rács is tiszteletet parancsoljon.(ha jól van beépítve)


Sem a bizt. ajtó, sem a jó erős és szép rács nem olcsó..hosszútávon bőven megéri.

2021. máj. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Igen, a biztonsági ajtó az, aminek 4-es mondja. Ha van rács, nem aggódnék.
2021. máj. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kevésbé veszélyes, mert nem töröd össze magad, ha kiesel az ablakon, illetve a rácstól nem is tudsz.
2021. máj. 30. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
13%

Milyen veszélyre gondolsz?

Én nem tudok olyan pesti veszélyről, ami földszinten nagyobb lenne, mint az emeleten.

2021. máj. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát itt nagyon naiv emberek vannak. Természetesen arra gondol hogy könnyebb bemászni az ablakon, mégis mire gondolna. Én nem vennék földszinti lakást se emiatt se a csótanyok, egerek, vizesedés miatt ami főleg a földszinti lakásokat érinti.
2021. máj. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 moozygoo ***** válasza:
100%

Földszinti lakást nem a betörés miatt nem szeretik, hanem amit 8-as ír:

"Én nem vennék földszinti lakást se emiatt se a csótanyok, egerek, vizesedés miatt ami főleg a földszinti lakásokat érinti."


Plusz erre még rájön a levegő tisztasága meg a hangok.

A szmog lentebb ragad meg, és hiába jó a szigetelés, a hangok is lentebb hangosabbak, pl autók, vagy részegen okádók.

2021. máj. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Minden foldszintk lakas vizesedik peneszedik Budapesten!!! Ez jusson eszedbe,ha nem szaradnak a ruhaid vagy kohoges fog el vagy orrfolyas minden elojel nelkul.


Hiaba van racs a nyilaszarokon.

2021. jún. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!