Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Üdv Albérletbe lakok és a...

Üdv Albérletbe lakok és a tulaj maga akivel a szerződést kötöttem nagyon beteg mint kiderült és a férje jön a pénzért általában Van joga a férjnek beleszólni a dolgokba ha nem vele kötöttem a szerződést ?

Figyelt kérdés

Kicsit érdekes a férj !!

Egy kanapét szerettem volna elvitetni az albiból amit mondtam is a tulajnak és megállapodtunk hogy természetesen nem gond mivel a saját ágyamat szeretém hogy ott legyen

Nos odáig fajult a férfival a kapcsolat hogy egy kanapé elviteléből bele lettem avatva az életükbe és hogy én mért nem törődök azzal hogy mennyi gondja van és hogy hova rakja ő a kanapét

Én sajnálom hogy a tulaj beteg és minden ráhárul ,de én csak egy albérlő vagyok aki nem szeget meg semmit és

Maga a tulajjal ezt megbeszéltem .



2021. jún. 12. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
az nem a te dolgod hogy beteg, ok egy szolgaltatast nyujtanak amit te kifizetsz. ha a feleseg azt mondja hogy elviszik a kanapet, a ferj nem masithatja meg az o akaratat, mert kvazi nincs koze a lakashoz.
2021. jún. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Mikor tanuljak meg a berlok,h a lakast a MEGTEKINTETT ALLAPOTBAN es berendezessel veszi berbe nem tobbel vagy kevesebbel????


Akkor elvitette volna,de most nem kepes. Miert nem vitetted el,mielott alairtad a szerzit? Azota megbetegedett es gondolom az eleteert kuzd.

2021. jún. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem a tulajjal van itt a gond

És mivel nem volt alkalmam venni egy matracot az ágyhoz csak most mert valaki nincs úgy eleresztve pénzel és nem írom le mért történt így hogy nem volt matrac mert hosszu lenne leírni így igen most tudtam ezt megoldani amit meg beszéltem maga a tulajjal !!!! De itt a férjel van gond aki helyette jön

Egy kanapé elviteléből 2 éves szerződést akart velem alá íratni ami vicces

Maga a tulajdonos meg nem gondolt semmi ilyenre

2021. jún. 13. 11:11
 4/5 kovpet ***** válasza:

Oké, elvitetik. Pénzért. Te odaviszed a sajátod. Majd két hónap múlva elmész másik albiba, ők meg ott maradnak ágy nélkül, tehát vehetnek és szállíttathatják ki, ismét pénzért.

Na, ezért nem örül a dolognak.

2021. jún. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben valószínű igen, ingósáról van szó.
2021. jún. 20. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!