Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapesten a Károly körút és...

Budapesten a Károly körút és környéke mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy lakást, amit kibérelnék, az Astoria és a Deák tér között van, nagyjából ahol a zsinagóga van.

Deák térről tudom, hogy eléggé putris hely, nem tudom, hogy a betörések mennyire jellemzők itt.



2021. jún. 19. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Esküszöm, hogy minden rosszindulat nélkül írom, hogy te ne gyere Budapestre!

Ha neked a Deák tér és környéke putris hely, akkor ez nem a te világod.

Budapest egy főváros, egy nagyváros, a maga hordalékával.

A bűneseteket nem a tősgyökeres budapestiek fogják elkövetni, hanem az odalátogató kétes egzisztenciák, így bárhol, bármikor történhet bármi.

A Zsinagóga és környéke az utcán a fokozott rendőri jelenlétről híres, de hogy a lakásba amit bérelsz, betörnek vagy sem, arra a kristálygömb sem tud válaszolni.

2021. jún. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
80%

Betörés azért túlzás. 4 évig laktam a Klinikák mögött a VIII. kerületben, ott sem volt ilyen.


Amire te gondolsz, az a hajléktalan az aluljárókban, a koldusok, péntek este nagyon sok arab és külföldi a Károly körúton, de az mindig lesz.


Ne a betöréstől félj, hanem hogy bejön-e a multikulti, a bulizó fiatalok, az esti utca zsongása.

2021. jún. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az egyes válaszolóval értek egyet. Ha neked Deák tér környéke putri, ne gyere Budapestre. Belváros, van minimális zöldterület is, és igen: nyüzsgős, bulizós hely. Annak minden előnyével és hátrányával együtt. Ha neked ezt jelenti a putri, keress inkább egy csendes kis falut. A zsinagóga az egyik legjobban őrzött hely országos szinten, nemcsak Budapesten.
2021. jún. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%

Hagyd meg a kulfoldieknek azt a reszt meg a bp-ieknek.


Te meg koltozz a 22. keruletre a csodas csendes kertvarosba,ahonnan orak kerdese egy abc-be is eljutni …

2021. jún. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!