Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szeretnék el menni a jellenleg...

Keny09 kérdése:

Szeretnék el menni a jellenlegi albérletből,mert már nem felel meg az elvárásoknak,de nem tudok el menni mert nem ad 3om hónapot hgy tudjak gyűjteni egy másikra,mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Jellenlegi albérletbe 1éve vagyok,igért fűt fát de semmit nem csinál! Szerződés nincs,lakcímileg nem vagyok ide jelentve ( hiába kértem ) mindíg azt mondja hogy majd,majd! Nincs meleg víz,állandóan basztat hgy ne égjen a vilany...stb! És szeretnék el menni,ezt közöltem vele és kértem 3om honapot hgy tudjak pénzt gyűjteni egy nórmálisabb albérletre, de el utasított,azt mondta hogy oldjam meg ahogy akarom! Ienkor mit tudok csinálni? Most meg hírdette hogy ne fizzesem egyedül,de ezzel az a probléma hgy a szobák egymásra nyithatóak de nem zárható,azt mondja nincs kulcs,vagy nem akar adni,a személyes holmijaimért felelőséget nem válal,ez lenne másik ok amiér el akarok menni! Tudok ez ügybe valahova fórdúlni? Mert nem akarok maradni!

2021. jún. 23. 09:53
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Most én nem értem...


Ha el akarsz menni, akkor menj el, mi a kérdés?

Ha gyűjtened kell, akkor gyűjtsél, és utána menj el, megint mi a kérdés?

2021. jún. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

kauciót kért tőled...?

Mert amúgy ha nincs szerződés, akkor felállsz, és elmész. Ennyi.

2021. jún. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mármint azt várod, hogy három hónapig ingyen lakhass?
2021. jún. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Mit jelent az a Te nyelveden, hogy kértél három hónapot?

Lehet félreértem, de azt szeretnéd, hogy valaki lakásában 3 hónapig lakj lakbér nélkül, hogy jobb lakásra gyűjthess?? Ilyen nincs.


Mivel nincs szerződésed, nem kell magad felmondási időhöz tartani. Keress egy lakást, aztán költözz. A pénz részét meg kell oldanod természetesen.


Az, hogy milyen a lakás nem hiszem, hogy releváns. Neked jó volt, ezért odaköltöztél. Nem sokan vannak, akik kivennének egy melegvíz nélküli lakást.

2021. jún. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
három-om? hár-om? 3om???
2021. jún. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

#5: számomra a 3om a csúcs. :-DDDDD


A múltkor olvastam olyat, hogy km-terre - már azon is dobtam egy hátast... :-DDD

2021. jún. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#6 a szemem folyik ki mikor ilyeneket olvasok. a 3rom még azt mondom oké, értem miért gondolják hogy így kell írni, mert lehet úgy mondani hogy há' (egy két há'), de hár-om??
2021. jún. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
A kérdésedben pontosan 43 helyesírási vagy nyelvi hibát számoltam össze, de lehet hogy figyelmetlen voltam és néhány kimaradt.
2021. jún. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#8 türelmes vagy, én a leírásig el se jutottam :D
2021. jún. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezert kell kicsit uzenetben kerdezoskodni a kedves berlotol es helyesirasi hiba vagy mas nyelvhelyessegi hiba eseten eltanacsolni mas alberletbe.


Az ilyenekkel csak a problema van.

2021. jún. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!