Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Melyik oldalon érdemes albérle...

23Shinra kérdése:

Melyik oldalon érdemes albérletet keresni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, különféle okok miatt elkell költözzek szeptember ahonnan eddig éltem, és elkezdtem albérleteket nézni.

Nektek mi a tapasztalatotok, melyik oldalon érdemes albérletet nézni, ahol viszonylag jó minőségü, szép lakások vannak, viszont nem horribilis összegekért. Előre is köszönöm a válaszokat :)


2021. júl. 19. 20:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Jaj azt elfelejtettem írni hogy Budapesten, a budai oldalon lehetőleg.
2021. júl. 19. 20:59
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
nagyszerencsekellhozza.hu oldalon, mert budai oldalon, szép lakás, nem horribilis áron, nagyjából lottóötös kategória.
2021. júl. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem lehetetlen,hugómék most találtak fb market place-n egy lakást,szép igényeset, jó bérleti díjjal, budai oldalon. Habár nekem nem tetszik ez a kereső felület az fbn, ezért szeretnék egy igényes oldalt használni erre :)
2021. júl. 19. 21:06
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Akkor keress te is a marketplace-n, és van rengeteg albérletes csoport is. Én benne vagyok egy párban, de jó árban budai szép lakást még nem láttam, illetve azt mondanám, hogy reális áron adják ki őket (hisz nem tudhatom, kinek mit jelent a nem horribilis összeg).
2021. júl. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az előbb mondtam h nem szeretem a market place-t és ezért édekel egy olyan oldal ami tényleg erre lett kitalálva :)
2021. júl. 19. 21:32
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Ingatlan.com jofogas.hu alberlet.hu és rentingo app a mobilra. Facebook csoportok. (Nem marketplace) Rengeteg van
2021. júl. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Ingatlan.com-on talaltam albit mindig, amikor kellett.
2021. júl. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
jofogas.hu
2021. júl. 20. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem jobban jársz, ha erőt veszel magadon, és használod a fbot is. A legtöbb aktív, alkalminak számító hirdetést én fbon szoktam megtalálni. Viszont peched van, mert pont az egyetemi jelentkezőkkel párhuzamosan keresel lakást, úgyhogy 1 értelmes hirdetésre biztos, hogy sokan fognak lecsapni. Így pláne nem válogatnék, ha fbon találsz jót, gyorsan írj.
2021. júl. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb albérleteket nem hirdetik vagy legfeljebb csak az ottlakók között és ismerősi körökben. Én a helyedben a rokonságot felcsődíteném, hogy nem tud-e valaki albérletet. Általában mindig előkerül a semmiből egy tucat jó ajánlat így.
2021. júl. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!