Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Más is kezdi feladni az...

Más is kezdi feladni az albérlet/szoba keresést? Ti mihez kezdtek, ha nem jön össze? Esetleg van aki fel is adta, és munkásszállóban kötött ki, mi a véleményetek arról? ⬇️⬇️⬇️

Figyelt kérdés

Veszprém-Székesfehérvár vonalon érdeklődöm folyamatosan albérletek iránt, de eddig a 10-ből egy személy válaszolt. Még azt megérteném tán, hogy fb-n nem találnak valamiért szimpatikusnak, de hogy akinek emailt vagy az adott oldalon üzenetet írok, hívom... Vagy a nagy kereslet miatt nincs idejük?


Ezek miatt is fordult meg a fejemben a munkásszálló, mert valószínűleg a kezdésemig nem találok albérletet, így érdekelnének tapasztalatok.



2021. aug. 27. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Miért nem telefonálsz? A legtöbben nem olvasnak e-mailt állandóan, az üzenetekre meg macera válaszolni.
2021. aug. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Nekem hihetetlen amit írsz.

Ne a Facebookon keress, mert ott belenéznek az oldaladba és ha nem szimpatikusak az ott látottak - politika, bunkó ismerősök, giccses megosztások, kommentjeid - máris kigolyóznak.

Vannak ingatlanos portálok, ott keresgélj! Aztán majd személyesen annyit mondasz magadról amennyi feltétlenül szükséges.

2021. aug. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Telefonáltam, csak nem vették fel, ahol magánszemély volt a hirdető. Egyébként pont hogy emailben jött az egyetlen válasz, és teljesen korrektül leírta, hogy mi a helyzet. Azt még belátnám, hogy Mari néni nem nézi az emailjeit/appok értesítőjét, de hogy a fiatalok... Szerintem inkább nincs kedvük mindenkivel foglalkozni/meg levenni a hirdetéseket.


#2 ez lenne a negyedik évem, hogy albérletbe mennék, és hidd el, én is meglepődtem, hogy ez ilyen nehezen fog menni. Pedig ezelőtt is ilyen időszakban kerestem albit, és tök korrektek/kedvesek voltak az emberek, méltattak a visszahívásra vagy egy sms-re. Az fb-t meg már kínomban kezdtem el használni. Egyébként csak profilkép+a lakóhelyem van közzétéve.


Arra is gondoltam, hogy tán az a bajuk velem, hogy nem vagyok egyetemista/diák...:/

2021. aug. 27. 14:22
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

“Arra is gondoltam, hogy tán az a bajuk velem, hogy nem vagyok egyetemista/diák...:/”


Nem hiszem.

Én pl egyetemistáknak ki sem adom (Bp)

Bocs’ de kénytelen vagyok megkérdezni:

Nem vagy esetleg cigány?...mert magyarázat lenne

És egy tipp:

TE adj fel egy jól megszövegezett, intelligens hirdetést a Jófogáson, amibe írsz magadról és az igényeidről!

Akkor téged fognak keresni.

2021. aug. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
98%
Én is most hirdetek egy kiadó lakást, és hajtom el az egyetemistákat. Életkezdő fiatalokat, dolgozókat céloztam be. Sztem is adj fel te albérletkereső-hirdetést.
2021. aug. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyok roma, teljesen átlagos pályakezdő fiatal vagyok- nincs sem állatom, se gyerek, nem dohányzok, és nem költözne be semmilyen pereputty a szerződés után :D


De köszönöm a tanácsot, fel teszek akkor egy hirdetést- ezekszerint nem venné ki magát lustaságként :)

2021. aug. 27. 15:07
 7/9 anonim válasza:
Szia. Azóta mi a helyzet? Sikerült találni valamit?
2021. szept. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
🇭🇺💙🇦🇹
2022. aug. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2023. jan. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!