Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Alberletbe koltoztem kb 2...

Alberletbe koltoztem kb 2 honapja es a kepzettsegeimmel nemtudok elhelyezkedni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
viszont fizetni meg kene az albit de haza videkre nemakarok menni ciki lenne az egesz falu netalan beszelne plusz ott a legszarabb helyekre ciganyokhoz tudnek menni dolgozni. Azon gondolkoztam lehet pestre kene menni vagy ilyenek ott van a kepzettsegeimben szakmam 1 nap 20 allast raknak fel
2021. okt. 22. 19:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%

Hány éves vagy, pasi vagy lány? Mi, vagy mik a képzettségeid? A helyesírásodból ítélve nincs érettségid..

Költözz vagy akár minden nap utazz Pestre, itt talán sikerül elhelyezkedned..arra készülj fel, hogy általában kézzel írt motivációs önéletrajzot kérnek, még a mekibe is. A lakhatás itt baromi drága(ha igényes vagy)tehát sokat kell gürcölni hogy megélj.


Sok sikert.

2021. okt. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Itt irok ekezet nelkulxd lany vagyok
2021. okt. 22. 20:10
 3/19 anonim ***** válasza:
65%
Se nagy betű, se központozás, egybe írod, amit külön kell és fordítva...
2021. okt. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
46%

"egybe írod, amit külön kell és fordítva..."


Meséld már el, hogy mit írt külön, amit egybe kellett volna.

Egyébként az egybeírod szót egybe kell írni.

2021. okt. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%

4: Ő állította magáról, hogy csak az ékezeteket hagyta le, hát nem csak.

Én nem állítottam magamról semmit.

2021. okt. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
100%

Na jó, most tegyük félre a kérdező helyesírását.

Kérdező, melyik megyében, városban laksz albérletben? Van annyi pénzed, hogy legalább még 1 vagy 2 hónapot kifizess?

Szerintem előbb állást kellett volna keresni, és utána albérletet. Az tény, hogy Budapesten van a legtöbb lehetőség. Viszont a szakmádat sem írtad le.

Küldd el az önéletrajzod a budapesti állásokra, hátha visszahívnak, aztán majd utána ott keresel albit vagy akár munkásszálló is szóba jöhet nálad? Vagy ahol most laksz jelentkezz egy gyárba, hátha felvesznek. Az is jobb mint a semmi.

2021. okt. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%
Hol kaksz, és milyen szakmád van?
2021. okt. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
13%
Sereg.
2021. okt. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi a szakmád?
2021. okt. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
21%

Igen, a leggyorsabb megoldás a sereg, ha nem is a legjobb.


Lány vagy, ezt sikerült megtudni. És hány éves? Összevesztél a szüleiddel, vagy állami gondozott voltál?


Sajnos mobilon, ékezet nélkül nem lehet értékelhető jelentkezést bárhová is elküldeni..


Vagy válts át qwertz billentyűre, esetleg letölthetsz például...egy "könnyű magyar billentyűzet"-et..


Még a szakképzettséged is titok...


Miért is?

2021. okt. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!