Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Van értelme rendőrt hívni?

Van értelme rendőrt hívni?

Figyelt kérdés
A szomszéd valamiért úgy érzi, akkor igazán élvezetes a zene, ha mások is hallják. Gondolkodtam azon, hogy rendőrt hívok, de egyszerre mindig csak percekre hangosítják fel a zenét. Ha kiérkezik a rendőr és csend van, mire megyek vele?

2021. nov. 8. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Rendőr nem jön ki ilyesmi miatt.

Kérd meg kulturáltan, hogy zavar a túl hangos zene a munkádban,

pihenésben.

2021. nov. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

redőrt semmi esetre se hívj, csak elmérgesíted a helyzeted. nem tudni, mi lehet az oka, hogy szórakozik veled.

Türelemmel ki kell várni hogy megúnja.


Hiába kérnéd meg, akkor méginkább örömét lelné a bosszantásodban.

Te vagy az egyedüli szomszéd? mert akkor nincs mit tenni.

Illetve lenne, de az mást is zavarna.

2021. nov. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Ez nem rendőrségi ügy. Birtokvédelmi eljárást indíthatsz.
2021. nov. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem biztos, hogy tudja, hogy zavar másokat. Az alattam lakó is elkezdett rákapni erre, lementem, megdicsértem a zenei ízlését (tök normálisan!), majd megjegyeztem, hogy kivételesen jól szól a basszus, ha gondolja, jöjjön föl és hallgassa meg ott is. (Végig nagyon kedves maradtam, nem gúnnyal mondtam, nem idegesen, csak viccelődve). Mondta, hogy elnézést kér, nem gondolta, hogy hallatszik. Nem fordult elő többet.
2021. nov. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kovpet ***** válasza:
46%

5: De bizony, a csendháborítás szabálysértés és így rendőrségi ügy.


Nyilván előbb beszélni kellene vele, hogy legyen szíves és ne tegye, nem egyből a zsarukkal indítani.

2021. nov. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Beszélj vele kedvesen és kérd meg hogy ne csinálja ezt, mert korán jársz dolgozni és szeretnél pihenni (vagy valami hasonló). Meglepő, de ha nem tényleg agyhalottról van szó, akkor működik.


Ha nem működik, akkor bizony tényleg lehet rendőrt hívni és bizony ki is jönnek. Kb tucatszor láttam már ilyet.

2021. nov. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!