Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Csajozáshoz szingliként...

Csajozáshoz szingliként milyen albérletet érdemes választani Budapesten?

Figyelt kérdés

El akarok költözni otthonról, és addig nem is akarok semmiféle párkapcsolatot kialakítani sennkivel amég nincs egy normális albérletem amit én tartok fent.


Van esetleg valakinek valami jotanácsa?


2021. nov. 21. 16:43
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Pl ilyenekre gondolok hogy ne a 8.kerbe vegyem ki az alberletet mert nem feltétlen előnyös a kerület híre ha fel akarnám hozni a csajt :D de azért valahol legyen a belvarosba stb stb
2021. nov. 21. 16:49
 2/25 anonim ***** válasza:
97%
Nem ezen fog múlni. Ha szerinted igen akkor komoly a baj.
2021. nov. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%

Mondhatunk bármit ha nincs rá pénzed.


De például inkább néznék egy kisebb, igényes belváros közeli lakást mint mondjuk egy panellakást valahol kintebb.

2021. nov. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

2#

Ki mondta hogy ezen fog múlni???


3#

Ki mondta hogy nincs rá pénzem???

2021. nov. 21. 17:35
 5/25 A kérdező kommentje:

3#

Hulye gondolkodásodból kiindúlva ha mezitláb helyett egy futócipőt -veszek- föl a maraton lefutásához akkor komoly baj van ha ezen múlna a siker. Ilye agyhalottak ne is adjanak inkább nekem tippeket semmilyen téren de még ha gyereki vannak/lesznek nekik se kéne adnia soha !.

2021. nov. 21. 17:44
 6/25 A kérdező kommentje:
Eloző válasz nen a 3# hanem 2#-nek ment.
2021. nov. 21. 17:45
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amúgy attól függ milyen csajokkal akarsz ismerkedni és mennyire hosszú távra. Konzervatívabb, megtakarítós, férjet kereső csajoknál lehet plusz pont is, ha elmondod, hogy inkább hozzácsaptad a megtakarításaidhoz a különbözetet, amit egy belvárosi/külvárosi lakás között van. Inkább legyen kisebb, de rendben lévő új bùtorokkal.


A corvinnegyed amúgy jó lett az utóbbi években, pedig 8. kerület az is. Csak tényleg ne kerületet, hanem városrészt mondj.

2021. nov. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
97%

1: Aki ennyire ismeri a várost, mint te, meg se tudja nevezni a VIII. kerület határait... simán jársz benne úgy nap mint nap, hogy azt se tudod, ott jársz. A hozzád passzoló kislánynak sem lesznek komolyabb szellemi képességei, nyugi.


XD

2021. nov. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
58%
Én Budán bérelnék lakást. Nyugisabb környék, a csajok is jobban szeretik.
2021. nov. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
68%
7: Ezt mire írtad? A VIII. kerület a legbelvárosabb belváros.
2021. nov. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!