Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Melyik kerületben érdemes...

Melyik kerületben érdemes hosszú távon lakást venni és kiadni befektetési céllal?

Figyelt kérdés

2021. nov. 27. 15:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
I-II-XI-XII
2021. nov. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
92%
Ahogy az előttem válaszoló írta + talán még az V-VI-VII-XIII-mal egészíteném ki, de ezeken belül erősen környék függő (bár a többiben is)
2021. nov. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
88%
A VIII. palotanegyed is elmegy, illetve a 9. kerület.
2021. nov. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Amelyikben nem kell építményadót fizetni.
2021. nov. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%

Angyalföld, Újpest József Attila lakótelep most felkapottak. De ez nem biztos, hogy mindig így is marad.

Ott érdemes mindig venni, ahol egyetem, felsőoktatási intézmény max. 15 percre van gyalog vagy tömegközlekedéssel. Ott mindig ki fogod tudni adni gyorsan.

2021. nov. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 xswerdy ***** válasza:
83%
1: hát pont az 1,2,12 nem a legjobb példa. Azok az adásvételi piacon nagyon felül értékelt részek, és bérbe adni nem lehet őket annyival drágábban, szóval a megtérülésük elég gyenge. A viszonylag belső kerületeket javaslom: 6-7-8, 9 belsőbb része, de a 11 is jó, mindenek előtt a metró, és villamos vonalak környezete.
2021. nov. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Az V. kerületben találtam pár szépet, ott az emberek milyen gyakran vesznek ki hosszú távon lakást?
2021. nov. 30. 16:48
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Az V. kerületben már alig van lakás - cégek bérlik ki a jobb helyen lévő lakásokat.
2021. nov. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten, megyeszékhelyeken bárhol ki lehet adni. Kérdés az, hogy mennyiért. Budapest külkerület, pl. Kőbánya nyilván nem fog annyit hozni mint Angyalföld.

Én személy szerint XX-ik kerben vennék most lakást, mert pár év múlva ott a diákváros, ami várhatóan meg fogja emelni az ingatlanárakat, így a bérleti díjat is. Ami már most is 130-150 körül mozog egy kétszobás lakásra. Most nagyon lepra a hely (hajléktalanok, cigányok), de szerintem a Diákvárossal ez majd tisztul, mert szimplán nem fogják tudni megfizetni.

2021. dec. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

7: Azt nagyon tudom javasolni.

Építményadót is csak akkor kell fizetni, ha van bevételed. Ha üresen áll, akkor nem kell. És ez nem igaz minden kerületre.

De nézd meg, mekkora gond az adott házban a kártevő, mert a Duna mellett sok a svábbogáros, patkányos ház. Ha ez ott rendben van, csak akkor venném meg.

Főleg ha üresen hagyva is van benne sok lakás, akkor ez a probléma megnőhet.

2021. dec. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!