Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ki hogy költözött fel Pestre,...

Ki hogy költözött fel Pestre, vidékről?

Figyelt kérdés
Aki kiadó szobába vagy albérletbe költözött az még tekintette az albérletet vagy szobát? Vagy csak telefonon egyeztetett a tulajjal hogy x napon már szeretnél költözni.

2021. dec. 4. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én természetesen megnéztem a lakást, csak utána szerződtem. Melegen ajánlott egyébként, hogy lásd személyesen. Jó pár lakást megnéztem, mielőtt döntöttem, s ne tudd meg miket láttam!
2021. dec. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De gondolom ugy is ki lehet venni egy szobát hogy nem muszáj személyesen meg nézni ha sürgős.
2021. dec. 4. 15:37
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, pl. a tulaj szeretne-e személyesen látni. De hidd el, nagyon rosszul is járhatsz, ha nem győződsz meg az uralkodó állapotokról. Voltam olyan lepra helyen, hogy majdnem behánytam.

De te tudod.

1-es voltam.

2021. dec. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyira soha nem sürgős, hogy egy megtekintést sem vetsz rá, főleg ha ott fogsz élni hónapokig, évekig és kiadsz rá egy csomó pénzt.
2021. dec. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira sürgős, akkor kiveszel egy szobát egy panzióban és végigjárod a címeket!

Én tuti, hogy nem adnám ki úgy senkinek, hogy nem is láttam az illetőt.

2021. dec. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem ezt a kapkodást. Ez nem egy neten rendelt pizza.
2021. dec. 5. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
7%

Engem felutaztattak vidékről 3 éves koromban. Azóta is itt ragadtam...


Ha lenne lehetőségem albérletet kivenni, legalább 2-szer, de inkább 3-szor megtekinteném a kiadó lakást beköltözés előtt.


Tájékozódnék a közös képviselő személyével kapcsolatosan (elérhetőség, személyes találkozás, stb.)


Látogatás az önkormányzatnál/kormányablaknál. Szomszéd lakások elhelyezkedése.


A "családsegítő" szolgálatokat nem tudom megérteni sosem, hogy egyébként minek foglalkoznak egyedülállókkal is - értelmetlen bizonyos tekintetben a "tevékenységük". Látszatjólétről szól az egész valójában, felszínesek.

2021. dec. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ez nem egy neten rendelt pizza."


És még annál is mekkora meglepetések tudnak lenni... :D

2021. dec. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Aki 200 km ről költözne albérletbe az hogyan oldja meg a megtekintést? Addig vegyen ki panziós szobát 10 forint per napért hetekre?
2022. márc. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9-es, a hirdetéseket kell figyelni, s ugyanarra a napra le lehet szervezni több megtekintést is. Én 80 km-ről költöztem, - tudom, ez nem 200-, 2 alkalommal jöttem fel előre megbeszélt lakásokat megnézni. 2. alkalommal megtaláltam a megfelelőt. Akkor pedig, ha már itt laksz s valami mégsem megfelelő, könnyebben lehet másik lakás után nézni.
2022. márc. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!