Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hol érdemes kiadó lakást...

Hol érdemes kiadó lakást keresni rövid távra?

Figyelt kérdés

Elég nehéz helyzetbe kerültünk, a lakásunkat eladtuk, a vevő január első hetében beköltözik (sajnos nem volt nyitott a halasztásra), az új átadása viszont csúszik, várhatóan márciusban vagy áprilisban tudnánk birtokba venni. Hol lehet ilyen rövid távra kiadó lakásokat találni? A helyi Facebook-csoportban nem jártam sikerrel, az albérletkereső hirdetések is minimum 12 hónapos szerződésről szólnak. Megköszönöm, ha bárkinek van ötlete.

Ja, és nem most kapcsolunk, volt megbeszélve már egy lakás, de tegnap visszamondta a tulaj, mert talált bérlőt hosszabb távra.


2021. dec. 8. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az albérlet kereső oldalakon olyanra vadásszatok, ami "apartman", szoktam látni ilyeneket, amik rövid távra is kiadók.
2021. dec. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Airbnb, apartman,hotel, rokon/barat/ismeros. Nagyjabol ezek a lehetosegek. Neha van ugyan hatarozatlan ideju szerzodeses alberlet, esetleg meg azt meg lehet probalni, de ritkan szeretik ott is, ha csak 1-2 honapot marad a berlo.
2021. dec. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Helyileg hol?
2021. dec. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pest környékén. Köszi a tippeket, az ismerősöket, barátokat már korábban körbetelefonáltam, az airbnb-n találtam egy jónak tűnőt, bár kicsit drága, de már mindegy.
2021. dec. 8. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!