Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Normális panelban az ekkora...

Normális panelban az ekkora belmagasság?

Figyelt kérdés
191 cm magas vagyok és kinyúlva, nyújtózás nélkül elérem az ujjam végével a plafont. Ez szerintetek normális? Nem kellett volna magasabbra építeniük?

2021. dec. 13. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

A panelok 2,60 magasak.

[link]

De nem értem, hogyha neked klausztrofóbiás érzéseid vannak ilyen magasság mellett, akkor miért vetted ki? Akkor is ennyi volt, közben te sem nőhettél.

2021. dec. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellett volna, te vagy colos. 2,5 m belmagasság teljesen rendben van. vegyél ki egy polgári lakást 4m-res belmagassággal.
2021. dec. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nincs klausztrofób érzetem, csak nekem fura, hogy családi ház után ennyire alacsonyak a panelek. Nálunk a családi házban valami 3 méter körüli belmagasság van.
2021. dec. 13. 17:38
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

#3

Csak azért írtam a klausztrofób érzést, mert a keresőszavaid között szerepel a közérzet és a bezárkózottság. Nekem ebből ez jött le, de ha nem így gondolod, akkor az is rendben.

2021. dec. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, azért írtam oda, mert sokakból szerintem ezt válthatja ki az alacsony belmagasság.
2021. dec. 13. 18:06
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az összes így épült, igen, normális.
2021. dec. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintem ez maximum annak normális, aki megszokta. Budapesten láttam olyan kétszintes bérlakásokat, ahol 4-5 méteres belmagasság is van, azok még bőven a panel korszak előtt készültek és ezerszer jobb. Nem értem, hogy panelben miért nem vitték tovább azt a belmagasságot. Gondolom így több lakó elfért adott magasságon belül...
2021. dec. 14. 19:20
 8/10 anonim ***** válasza:
43%
Azért vicces a panelokon számon kérni a polgári lakások/téglaépületek kialakítását :D Költözz olyanba, ha nem tetszik. Jah, hogy az drágább? Na látod, van előnye az egyenpanelnak :D
2021. dec. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet csúszózsalus volt a ház ahol van a lakás. Pesten én is botlottam bele kisebb belmagasságba ilyen típusú házban. Panelnál nem hiszem hogy előfordulhat ilyesmi, bár ki tudja.
2021. dec. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kisebb alatt 240cm-t értem. 2,60-at nem hiszem hogy felérnél.
2021. dec. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!