Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Tudja esetleg valaki, hol...

Cubina kérdése:

Tudja esetleg valaki, hol lehet ingyen hirdetni kiadó lakást?

Figyelt kérdés

Van egy másfél szobás panel lakásom az Örs vezér térnél, központos helyen, és gondolom, hogy sokan keresnek a környéken albérletet vagy eladó lakást (nagyon népszerű a környék), csak nem tudom, hogy találjuk meg egymást az érdeklődőkkel. A legtöbb oldalon csak a hirdetés ingyenes, a képek kirakásáért már fizetni kell, elég sokat. Kép nélkül meg senkit se érdekel az iromány, engem se érdekelne.

Milyen fórumon tudnám hirdetni a lakást?

Köszi a válaszokat előre is.



2022. ápr. 6. 01:26
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Facebook csoportban pl.
2022. ápr. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Marketplace .
2022. ápr. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Facebook, Maketplace. Meg jófogás is ingyenes emlekeim szerint, de bérlőtalálásra sztem a face a leggyorsabb és legpörgősebb
2022. ápr. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

facebook de ott sok idődet el fogják rabolni az "érdeklődők"

De amúgy ki akarsz adni egy lakást évi 1.5M környékén, komolyan nincs párezer Ft-od egy ingatlan.com-os hirdetésre?

2022. ápr. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jelenleg nincs pénzem, két lakás rezsijét kell fizetnem és nem sok a keresetem, ezért szeretném kiadni a lakást.A bérleti díj fedezné a rezsiket és maradna is egy kevés, amiből lehet majd szépítgetni a lakást.
2022. ápr. 6. 14:47
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Nézd meg alaposan a bérlőjelöltet, kinek adod majd ki a lakást, mert nagyon mef lehet vele járni. Szerződés mindenképp legyen. Érdemes pénzt szánni egy normális ingatlanjogászra/ügyvédre, aki megfogalmaz egy jó szerződést az adott lakásra. 2 havi kauciót+1 havi berleti díjat elkérsz előre, abból ez telik. Lepusztult lakást nem érdemes kiadni, mert az vonza a rossz bérlőket és taszitja a jó, megbízható bérlőket
2022. ápr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%

Facebook marketplace, Jófogás, Rentingo.


Minimum 2 hónap kauciót, plusz egy havi bérleti díjat kérj előre!

Ha ezen alkudoznak akkor, felejtős az érdeklődő, hiszen később hogy tudja akkor fizetni a lakbért + rezsit.

2022. ápr. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Közjegyző is legyen
2022. ápr. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. ápr. 11. 03:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!