Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyiért lehet kiadni Pesten...

Mennyiért lehet kiadni Pesten egy garzont vagy másfél szobás lakást?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb. mennyiért lehet kiadni Pesten egy garzont vagy másfél szobás lakást? Zugló, Angyalföld, III. kerület, vagy akár a belváros (VI.ker) környékén?

#albérlet #kiadás #garzon #Másfel szoba
2022. máj. 31. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

240 000 plusz rezsi

480 000 kaucio

2022. máj. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

VI. ker felújított, modern, berendezett, 8-9 géppel gépesített, napos, liftes, magasemeleti, 45 nm, 2 főre 200 000-től.

Földszinti, sötét felújítandó, minden nélkül 1 főre 25 nm 75 000.


Kijjebb ezekből az árakból kell faragni.

2022. máj. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 2-es válaszolónak kb. a kettő közötti lesz a lakás.
2022. máj. 31. 20:30
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
3: Te vagy a bérbeadó? Gondold meg, mit tudsz vállalni. Ha beleteszed az árba a gépeket, akkor mindig rá is kell érned azokat javítani, cserélni, stb. Ha anélkül adod ki, kisebb a nyereség, de nyugisabb az életed. Ezt a családod életéhez passzintva kell kialakítani, mit akarsz majd szolgáltatni a bérlőnek.
2022. máj. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

3: Igen én leszek a bérbeadó.

A gépek, gépesítés mit jelent? Hűtő? Mikró? Mosógép? TV? Wifi?

2022. máj. 31. 21:08
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
És légkondi, ventilátor, porszívó, .. wifit a szolgáltató hoz, azt jobb, ha a bérlő fizeti elő.
2022. máj. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Okés akkor a netet egyelőre rábízom majd.
2022. máj. 31. 21:14
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én bérlő vagyok, de azért szerintem nem akkora extra gond, ha vannak gépek. Azért mosógépet/hűtőt/stb nem kell 3 havonta javítani. És ha már megvan a bizalmi viszony akár a bérlőre is rá lehet bízni, nekem a szokásos klimatisztításon kívül (azt is én intézem) egyszer volt gondom a mosógéppel, mondta a tulaj vegyek újat, együtt kiválasztottuk neten, aztán küldtem neki a számlát és levontuk a kövi havi bérleti díjból. Neki az egésszel kb 30 percet kellet foglalkozni, uh megbeszéltünk messengeren, szóval fel sem kellett állnia a fotelból...Az ár egyébként szerintem nagyon függ attól milyen a lakás, van-e valami extra "tulajdonsága" (pl kertkapcsolat, terasz, panorámás kilátás), nagyibútor/legolcsóbb ikea/ designerbútor, a gépesítés és azok minősége. Szóval ezek függvényében a 70 +rezsitől csillagos égig lehet bármi. Példák: Én a 3-ik kerületben bérlek egy másfél szobás lakást, erkéllyel, kilátás a budai hegyekre, bútorok átlagos állapotúak, van minden gép (mosogatógép kivételével), klíma, azok sem a legújabbak, de tök jók ezért fizetek 170 + rezsit. Barátnőm lakást ad ki, zugló, 28nm panelgarzon, nagyibútorok, 10+ éves gépek 90+ rezsiért.
2022. jún. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyet kell értenem az előző válaszolókkal, ezt így a lakás ismerete nélkül nehéz megmondani. Meg a konkrét lokáció, harmadik kerület esetében pl gondolj bele mennyire nem mindegy, hogy új építésű kégli a római parton, vagy egy dzsuvás panel a Békásmegyer lepukkant részén...Ugyanezeket a szélsőségeket szerintem a többi kerületről is el lehet mondani (Angyalföldnek is vannak tök jó részei is, meg olyanok, hogy még nappal is frászt kap az ember)...
2022. jún. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
8-as Annyit még hozzátennék, hogy bár hagyományosan jó környéknek számítanak (bár tényleg nagy a szórás), azért harmadik kerület meg Zugló is eléggé kinn van már, akár egy órát is kell bumlizni, hogy bejuss a központba. Nekem is azért esett oda a választásom, mert arrafelé dolgozom közel a család is, de 40 kb perc bejutni Csillaghegyről (ahol Anyuék laknak) például Westend kökényekére, és az még messze nem is a legeldugottabb része a harmadik kerületnek és ott a HÉV...A kiszállítás is macerás, van pár étterem ami szállít oda és ennyi (persze nem mindenkinek szempont ez, de van akinek az lehet).
2022. jún. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!