Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogyan tudnék elköltözni,...

Hogyan tudnék elköltözni, ennyi pénzből?

Figyelt kérdés

Anyámmal élek, de állandóan veszekszünk, zsarol, hogy egyik napról a másikra kirakja a cuccaimat az ajtó elé, és mehetek amerre látok. Havonta nagyon maximum 250et keresek,és van egy kutyám.

Eleinte rendesen együtt tudtunk élni, de nagyon nem passzolnak a szokásaink, és már nem tudok jobban alkalmazkodni. Így se tudom azt csinalni itthon amit szeretnék, mert konkrétan megtervezi a szabadnapjaimat (takaritassal, pakolással, stb) soha nem tudok leülni olvasni,filmet nézni, mert nem engedi.

De akárhogy számolom, ezekkel az albi árakkal esélytelen, hogy fenttartsam magam.

De mindig olvasom, hogy ez meg az lelécelt 18 éves korában. De hogyan? Egyszerűen borzasztó kevésnek találom ezt a pénzt rá.

És nincs senki,akihez mehetnék.

Nektek hogyan sikerült elköltözni otthonról?



2022. júl. 8. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

20 voltam, amikor elkoltoztem, es hat ugy, hogy szobat bereltem, addig gyujtogettem kauciora, amig otthon eltem es nem volt haziallatom. Nem kerestem sokat, de megeltem.


250-bol fent tudod tartani magad, ha szobat berelsz, de az a baj, hogy kutyaval nagyjabol ez lehetetlen kuldetes. De proba szerencse.

2022. júl. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kezdetnek bérelj szobát.

Nem tudom az országos árakat, de pl Debrecenben 55000Ft környékén találsz rezsivel együtt.

Kutyával húzósan lesz, de nem lehetetlen.


Nem a kérdésre válaszolva: költözz!

2022. júl. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szobát béreltem, spórolósan ettem, nem költöttem, csak arra, amire muszáj vol
2022. júl. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Régen valmivel könnyebb volt,mert nem voltak ilyen horribilis albérlet árak.
2022. júl. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Nálad nem a pénz a legnagyobb gond, hanem a kutya. Kb esélyteln lesz
2022. júl. 9. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14%
Jó csaj vagy?
2022. júl. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%
A kutya gáz
2022. júl. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!